Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Уеб Камера - некъв запис  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 01:19



Еди мой приятел сега си купил компютър и ми обяснява, че Уеб камерата му записвала видео само 2 минути, повече не можела. За какво става дума, някой има ли идея? Не ми се вярва авторите да карат клиентите да купуват и драйвъра, или....?

Някой знае ли какво всъщност става въпрос, защото той хич не може да ми обясни - вика ми да му дам програма.



Тема Re: Уеб Камера - некъв записнови [re: gogo]  
Автор Heykия (член)
Публикувано22.01.08 00:16



Бе то така както е тръгнало и аз да питам:
Та жената на чичото на комшията, казала, че като си карала колата и след известно време колата си спирала и не щяла да върви вече напред. Дали е от колата, дали от количеството на бензина, или пък ....

Та за тва ми беше питането де.... Пък защо е тука? - ами като гледам по-горния въпрос, пък и потърсих раздел "ВРАЧКИ" - е НЕМАШЕ!!!!!!



Тема Re: Уеб Камера - некъв записнови [re: gogo]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано22.01.08 08:49



смъкни си DirectShow SDK. там имаше в примерчетата едно AmCap, на което му се задава capture устройство, от което да записва във файл. capture може да бъде screen, некаф TV тунер, USB камерка, Line In, Microphone, etc.

нататък зависи дали ще се разпознае камерата на твоя приятел като такова устройство. преди 5-6 години съм записвал от тъпа и евтина USB камера без драйвери.

The thought of young fresh blood
makes the hours go so slow


Тема Re: Неукиянови [re: Heykия]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 22:31



Не се ли сещаш, че от бензина спира колата! Щом работи колата - без проблем, и идва момент да спре - друга логика няма. Същото като програмите! Те си работят, но ограничено със зададено време - две минути, което е практика за всяка TRIAL програма. Но не очаквах да се прилага камерата с демо програма. Та въпроса ми за това беше, над каква програма да се спрем.



Тема Re: Уеб Камера - некъв записнови [re: gogo]  
Автор naki (Power User)
Публикувано24.01.08 15:32



Windows Movie Maker, част от всеки WinXP.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.