Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 26.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: .]  
Автор-=***=- (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 17:15



Когато тайните станат прекалено тайни - дори и от съда - вече започва да мирише. Да не си раняван в носа, че не усещаш? :) А разсъжденията ти относно CAD са тръгнали в много погрешна посока - очевидно не си схванал простото послание в думите ми - значи може и за 350 евро, вместо за 3500. Остава сега да измислиш някакво оправдание на цената на "Аутокад"... какво ли ще е то, чудя се ;) Както се чудя и каква е връзката между Форт Нокс и съдебната институция... какво, някой се страхува, че съдиите ще му свият кода ли? Значи има бъг в системата :)



Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: -=***=-]  
Авторя, (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 20:09



къде е сравнението между акад и тая програмка дето я рекламимраш? тъй де, да видим колко е по-добра
а дотогава - прочети пак предишния ми пост



Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: -=***=-]  
Авторя, (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 20:19



наистина ше излезеш не особено умен

представи си следното:
МС отваря кода за гледане, но не го пуска като опънат сорс, да не са луди. Веднага се намират поне милион фирмички които започват да ползват части от него, т.е нарушават ЕУЛА-та. МС требе да започне да ги търси, да доказва как са нарушили тая ЕУЛА и да ги фкара в съда. След неколко години ше ги осъди и ше земе на босия цървулите.
Рекапитулация: много разходи за съд, никви земания за нарушаване на еула.

Ти на мястото на МС как би постъпил? Би отворил кода за да си го фкараш дебел, чепат и разклонен или би го оставил затворен?

айде да те видим



Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: я,]  
Автор-=***=- (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 21:02



Ами M$ е ги съди, какво да правим. Ако на чичо Били не му отърва - да се издържа с продажба на клавиатури. Аз ако съм, ама не съм. Защото ако аз бях на негово място, той би трябвало да е на мое и... да го видим, де.



Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: я,]  
Авторnikolaj8O (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 21:15



а ти като си по-особено умен си по щастлив когато м$ си пазят хляба???да но тогава ти отиваш на тоя хал - дай парите пък после като не ти харесва съди... явно до сега си карал все на аванта за това си толкова спокоен....



Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: -=***=-]  
Авторя, (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 21:15



а не е ли по-лесно да не отваря кода? така или иначе няма да го направи опънат сорс.
не демонстрираш особен интелект, ама си се фанал да плюеш по неща от които си немаш напредстава



Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: nikolaj8O]  
Авторя, (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 21:24



ти па къде барабар петко с мъжете?

аз знам за какво плащам когато купувам софтуер от МС, за разлика от теб. също така знак какво значи да управляваш и поддържаш юзъри в организация няколко пъти по-голяма от българската ДА, пак за разлика от теб. знам и по-голямата част от проблемите които ще се появят при миграцията към опънат софтуер, както и по-голямата част от проблемите при поддръжката на тоя софтуер, за разлика от теб.
сега, ако си в състояние, се опитай да кажеш нещо смислено



Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: я,]  
Автор-=***=- (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 23:22



Търсенето на лесното е измекярска работа, типично за редмъндци. За теб пък е по-лесно да сипеш обиди, вместо да измислиш какво щяха да правят мошениците от М$, ако бяха от другата страна на барикадата. Ще ти помогна - щяха да правят това, което правят повечето хора по света.



Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: я,]  
Авторnikolaj8O (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 23:28



мога да кажа много смислени неща, но след като знаеш толкова много, и след като все още не съм убеден че си извадил поне един лев от твоя си джоб за някакъв софтуерен продукт просто не виждам какво мога да ти кажа, просто живеем различен живот, и аз на времето имах служебна кола и тя беше най хубавата... но това време мина... сега говоря за самите потребители, тези които сами си купуват, със собствените си пари



Тема Re: Отговора е много прост.нови [re: я,]  
Автор-=***=- (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 23:29



Аз също зная за какво плащам, когато купувам софтуер от М$ - плащам за черна кутия, пълна с бъгове и пробита за хакерски атаки отвсякъде. То това по света всеки го знае.
Сега би ли се опитал да артикулираш поне част от проблемите, които биха възникнали при миграцията към софтуер с отворен код, неясно защо наричан от теб "опънат"... имам чувството, че когато си бил в утробата на майка си, разположението ти е било доста специфично, така че когато някой е задоволявал сексуално горката жена, е нанизал и теб на шиша. Не мога да си обясня по друг начин повишената сексуалност, която неуместно демонстрираш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.