Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шпионска програманови  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 21:22



Имам следният въпрос:
Имам кейлогер някав. Инсталирам го на Уиндоус. Антивирусната предполагам ще ми завряка. Затварям й устата, като укажа да пропусне вируса или предварително я дезактивирам. След инсталацията рестартирам. Антивирусната започва да работи. Ще ме предупреди ли за тази тревога пак, или няма? Може би въпроса касае по-конкретно случая, когато съм указал да пропусне операцията по време на инсталирането. Един Spybot ще улови ли действието на вредната програма, след като вече е инсталирана и готова за работа? Това може би е най-трудният въпрос, задаван някога...





Тема Re: Шпионска програма [re: Joro]  
Авторpsss (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 10:08



Въпроса не е чак толкова труден...
Всичко зависи от антивирусната програма от нейните възможности за реакция и защита,най-вече от вида /типа/ на вируса...
При повторно сканиране на системата би трябвало да го идентифицира и да даде отчет.
Някои от безплатните програми имат вграден адуер,който служи за събиране на данни и връзка със съзтателя на програмата с определена цел-злонамерена или добронамерена.





Тема Re: Шпионска програманови [re: psss]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 18:28



В отговор на:

Всичко зависи от антивирусната програма, най-вече от вида /типа/ на вируса...



Демек - правят се вируси, които са официално известни и вървят из мрежата на интернет и след инсталация не могат да бъдат закачани от защитата...?



Тема Re: Шпионска програманови [re: Joro]  
АвторHiddenLife (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 22:09



Отговори ми следните неща:
1. Какъв ти е кей-логъра?
2. Каква ти е анти-вирусната?
3. Компютъра на жена ти ли ще бъде,твой или служебен на някой твой работник?



Тема Re: Шпионска програманови [re: HiddenLife]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 15:54



HidenLife, ще попитам по друг начин. Има ли кейлогъри, които не могат да бъдат хванати от защитата?



Тема Re: Шпионска програманови [re: Joro]  
АвторHiddenLife (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 14:23



Разбира се!...
Personal Inspector - върши ли ти работа?
Намери му крак,не плащай лиценз.



Тема Re: Шпионска програманови [re: HiddenLife]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 15:35



А това ще даде ли гаранция, че антивирусната ми никога повече няма да ми замийечи? Примерно, сега инсталирам "вирусът", а след една седмица или месец антивирусната ми дига аларма, щот обновленията нещо я просветлели.

Идеята е този вирус да изглежда нормална програма. Може ли да бъде излъгана антивирусната, и ако може и програмата...?



Тема Re: Шпионска програманови [re: Joro]  
Авторhavoc (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 07:40



Може като си напишеш сам програма или дадеш пари на някой да ти го напише. Всичко друго което се разпространява из нета не е гаранция че сега или понататък няма да бъде открито.



Тема Re: Шпионска програманови [re: HiddenLife]  
Авторdidko (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 18:55



И аз доста търсих крак за Personal Inspector, но нищо не намерих. Иначе прграмата е супер. Ако имаш нещо - помогни. Благодаря!



Тема Re: Шпионска програманови [re: Joro]  
Авторинжeнep (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 17:31



Ако си със NOD32 лицензиран- пиле не може да прехвръкне без да бъде засечено!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.