Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема NOD32нови  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 15:13



Верно ли NOD32 е най-добрата анти вирусна в момента?



Тема Re: NOD32нови [re: user]  
Авторинж. (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:42



Вярно е пич. Аз от месец я имам и съм удивен от тази програма. Преди бях с F-Prot, но компа не се държеше както трябва. Като си сложих НОД-а- откри ми 84 заразени файла, повечето троянци. Програмата е перфектна- интуитивна за работа, има ъпдейти през няколко часа! Просто се "родих". Но НОД32 не е безплатна програма. Абонамента за месец чрез смс е 4.80 лв, но си заслужава всяка стотинка. Ако си легален ползвател пожеш да разчиташ на моментална поддръжка от фирмата- съдействат ти по всякакви въпроси, не само по програмата, но и изобщо по работа с компютъра. Не бих се отказал от програмата, за сметка на друга. а и повечето държавни ведомства и банки в страната са именно с НОД32, което само по себе си говори много, поне аз така мисля. Има и още няколко програми които са на нивото на НОД-а, но долоклкотж знам, не са навлезли още у нас, така, а и поддържат технологията Threat Sense- за откриване на все още неизвестни вируси, нещо, което другите програми го нямат. Не съм представител на фирмата да си мислиш, че правя реклама, просто това е моето мнение на легален потребител



Тема Re: NOD32нови [re: инж.]  
Авторcпeциaлиcтa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 18:13



Да беее - сега ще си бутна NOD32 да охранявам трезора у дома...

Колкото повече защита блъскаш, толкова повече ограничения ще получиш, това си го имай едно наум.



Тема Re: NOD32нови [re: user]  
Авторprofesora (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 21:23



Верно е,да! Аз съм с нея вече 1,5 година и нямам абсолютно никакви проблеми!
Като е в silent mode даже не те безпокои с въпроси! Страхотна е и не товари компа като някакви си там нортъни, касперски и др.! Само, че трябва да пипнеш тук-там да я настроиш иначе може и да пропусне нещо!



Тема Re: NOD32 [re: cпeциaлиcтa]  
Авторpsss (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 21:30



NOD32 е с най-добра проактивна защита,но изостава от Kaspersky Anti-Virus6, Symantec Norton Anti-Virus2007 и BitDefender Antivirus 10.
С неудобен интерфейс.



Тема Re: NOD32нови [re: psss]  
Авторинж. (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 08:11



Може ли да ми кажеш, по какво "изостава"? :) или говориш наизуст, и така, колкото да не мълчиш. НОД32 е доста по напред от другите програми, виж официалната статистика и тогава говори:
----------
На теста, проведен през месец май от AV Comparatives, ESET NOD 32 бе единственият антивирусен софтуер измежду 17, който получи отличие Advanced +. Това признание е 8 в историята на ESET и е атестат за висока бързина при минимален брой грешно идентифицирани файлове като зловреден код. ESET NOD32 спечели признанието не само поради бързодействието си и пренебрижимото малко грешки, които прави, но и поради факта, че е една от малкото програми, която включва защита срещу всички видове зловреден код. Друго основно предимство, което се вижда от теста е, че ESET NOD 32 остава ненадминат лидер със своите напреднали евристики,в областта на проактивната защита. http://www.eset.bg/download/AV-May.pdf



Тема Re: NOD32нови [re: инж.]  
Авторpsss (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 08:40



Идентификация на вредитлски код:
1.-Kaspersky AntiVirus6 - 96%
2.-Norton AntiVirus2007 - 96%
3.-BitDefender 10 - 96%
4.-East Nod32 - 90%
Успеваемост на проактивната защита:
1.-51%
2.-49%
3.-61%
4.-79%
Погрешно разпознати обекти като вируси:
1.- 6
2.- 3
3.- 14
4.- 6
Забавяне на системата:
1.-10%
2.-10%
3.-124%
4.-5%
Време за реакция (h):
1.- 0-2
2.- 10-12
3.- 4-6
4.- 4-6



Тема Re: NOD32нови [re: psss]  
Авторинж. (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 09:25



Ха.... първо от къде го изкопа това? Второ ако се съди, по тая статистика НОД-а е най добре, по обощен сумарен показател по петте теста! Интересно като е толкова зле тая програма, защо все печели първите награди Вирус бюлетин, вече няколко години подред. Тези показатели които даваш, са така да се каже, суха статистика, но в крайна сметка НОД печели наградите. И понеже даваш статистика, отиди на линка, от предния ми пост и разгледай там статистиката. Да, по отделни пунктове някои имат по добри показатели от НОД-а и то със малко, обаче като цялостна комплексна оценка, програмата е най- добра, поне до момента!



Тема Re: NOD32нови [re: psss]  
Авторинж. (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 09:40



Забравих да добавя. Да сравняваш НОД-а с другите е все едно да сравняваш, Интернет Експлорер с Мозила, Опера или др. браузър. или пък да сравняваш Уиндоус със Линукс, ДОС, Новел, Лотус Домино. Вярно, всеки друг браузър или операционна система са във нещо по добри съответно от Интернет Експлорера и Уиндоус. В крайна сметка обаче кое е номер едно- Уиндоус и Интернет Експлолер. Сравнението е същото!



Тема Re: NOD32нови [re: инж.]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано29.06.07 10:11



хаха, колега, недей така фанатизирано де!
почваш да звучиш като бившия ми шеф, който все ми доказваше как софтуера на фирмата Adobe е най-добър, и ми вадеше разни награди от не знам какви си конкурси и изложения, и най-смешното - вадеше ми разни статии очевидно писани и платени от самата фирма Adobe, защото те си бяха реклама.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.