Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: NOD32нови [re: Boлkoдaв]  
Авторинж. (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 10:24



е очаквах, че ще се появи и такъв отговор. :) ама защо да съм фанатизиран, това са фактите. Колко държавни ведомства, учреждения, банки и т.н. са със НОД32 и колко с друга програма... как мислиш?



Тема Re: NOD32нови [re: инж.]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано29.06.07 11:57



инж., в съседната тема ти ми препоръча тази програма. Аз я намерих, изтеглих, благодарих ти, стартирах я и...какво ще се окаже? Че след като не съм платила за нея, няма да проработи ли? Гледам, че сканира и трие нещо заразено, но как да съм сигурна, че наистина работи?
И на кой номер се изпраща СМС за абонамент?
Може ли да се пропуска абонамент за определен месец, напр.?



Тема Re: NOD32нови [re: Jennifer:)]  
Авторинж. (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 12:10



сигурно си изтеглила безплатнта версия за 1 мес. тя си е пълноценна.щом е хванала "нещо" всичко е ок. ще се изчистиш. влез в сайта на нод за българия. там всичко пише. :)



Тема Re: NOD32нови [re: инж.]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано29.06.07 16:55



какво да ти кажа - едно си баба знае - едно си бае - ти си като този, дето в клуб хардуер се опитва да обясни, че понеже бил дал 2000 лева за стария си компютър, и той си работел перфектно, нямало да го продаде за 200 лева, при положение, че никой не иска да му даде и толкова. И при положение, че той сам се натиска да го продава.



Тема Re: NOD32нови [re: profesora]  
Автор senior ()
Публикувано03.07.07 15:01



Е дай акъл 'де да пипнем де

.



Тема Re: NOD32нови [re: Jennifer:)]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 23:25



еее дженифър тия онодените щом не дават един код на такова лице като твоето мноо са се изпедерастили




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.