Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: bat j]  
Автор Tweeg ()
Публикувано04.03.07 15:42



А бе хора вие за VMWare не сте ли чували????

Просто се чудя как някой хора могат да експериментират неща като преинсталират през ден компютъра си? Явно са някакви хора дето нямат нищо важно на ПЦ-то си и не е много ясно за какво изобщо го използват.

P.S. ами то всяко ПЦ след преинсталация тръгва по-бързо - просто още "задклавиатурното" устройство не го е забозило



Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: Tweeg]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано04.03.07 15:48



Явно изобщо не вдяваш за какво става дума, щом предлагаш виртуална машина за проби. ;о)

Щирлиц



Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: Щиpлиц]  
АвторMisterGD (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 15:51



Ха ха - добре го каза!





Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: Щиpлиц]  
Автор Tweeg ()
Публикувано04.03.07 16:28



Ако имаш разлика в зареждането 3-4 пъти както твърди "bat j" между "стандартен" Windows това което е предложил "borko-b" то това ще е видно и при използване на виртуална машина.

Въпроса ми е трябва ли за щяло и не щяло каквото според мен е пробата на една идея да преинсталираме Windows-а?



Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: Tweeg]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано04.03.07 22:16



bat j = borko-b

В случай, че все още не си разбрал.

Щирлиц



Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: Tweeg]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано04.03.07 22:19



П.П. Когато работиш с виртуална машина - разположението на файловете и партитишъните във "виртуалния" хард-диск не е такова, каквото изглежда, и каквото би било върху физически хард. Също така реалната машина кешира входно-изходните операции към хард-диска на виртуалната, и скоростта на четене/запис въобще не може да се прецени.

Щирлиц



Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: Щиpлиц]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.03.07 01:53



Бе то докато не се почне - за погледа 10 лв, за репеър 25, за преинсталация от до м/у 50 и 100 зависи от количеството говна... някои хора няма да се научат, че инсталирането на софт е като монтирането на каквато и да е система.


Welcome to the real world!




Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: Щиpлиц]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано06.03.07 15:49



BAT j
ми е брат човече :-/
Малко комон сенс. Какво да направя че ползваме един нет/ИП? ммм?

О! Велики обединителю!

Редактирано от borko-b на 06.03.07 15:52.



Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: borko-b]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано06.03.07 17:22



да, бе, да...




/



Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: Щиpлиц]  
Авторbat j (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 18:51



bat j, или по-точно - Борко, длъжен съм да те уведомя, че макар и нерегистриран - ти не си анонимен. Тъпия постинг, който пускаш може да заблуди отново само ламерите. На мен за тях не ми пука особено. ;о) Лек ден.


bat j = borko-b
В случай, че все още не си разбрал.


Пффффффффффффффф..... Щирлиц бате, мислиш си, че като си админ и квото кажеш е вярно.

Аз наистина пробвах идеята му, и наистина ми харесва. Това, че вие тука го мразите заради километричните му постинги е отделен въпрос. Айде със здраве, и следващия път да не се припознаеш пак...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.