Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: Boлkoдaв]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано02.03.07 09:03



Еми... да :)
Кво да се прави... трябва да пробваш... да се облекчиш нейде.

О! Велики обединителю!



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: borko-b]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано02.03.07 15:37



до кой компютър стигна - шестия или седмия?




/



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано02.03.07 15:39



Oh chovecheee kak sam ia zakusaaal... ne e istina... pia hapcheta (za uspokoenie)....

О! Велики обединителю!



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: Щиpлиц]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано02.03.07 15:44



Ех божеее...
Значи:
Не е вярно че не мога да участвам в дискусии. Мога. Това, че съм твърдоглав, си е проблем на характера ми а не на годините. Такъв чеп ще си остана. Освен ако някой не ме заплаши лично. Мене или жена ми/децата ми/брат ми/ майка ми/баща ми/тн.

Така че, водете си споровете... аз очаквам с нетърпение момента когато някой ще ми каже ЛИЧНО в очите: "Евала не си толкоз тъп, колкото си мислехме.... "



Така че... digg the tunes or ... live in America RIGHT NOW. cause its hard there.

О! Велики обединителю!


Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: borko-b]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано02.03.07 18:15



Въпросния момент едва ли ще настъпи точно в тази тема. ;о) Но можеш да опиташ в други насоки. ;о) Гледам - не си готов още с аргументите си. Просто не настоявай повече, че така трябва да се прави, докато не можеш да защитиш твърдението си.

Щирлиц



Тема С риск да се барна за банана...нови [re: borko-b]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 19:55



В отговор на:

"Евала не си толкоз тъп, колкото си мислехме.... "



Евала! Не си толкова тъп колкото си мислихме....Доста по-... си!
бтв: По този повод:
- Здрасти ве задник!
- Ей! Ти на кого викаш задник?
- О съжелявам! Припознах се! Толкова ми заприличахте....!



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: borko-b]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано03.03.07 03:39



личи си. добре ти се отразяват. моля те, пий ги редовно




/



Тема Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: borko-b]  
Авторbat j (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 14:16



...и компютъра ми тръгна като Шумарех в най-добрите му години. Сериозно ви казвам. Уиндоуса се зареждаше може би 3 или четири пъти по-бързо, за не повече от 25-30 сек. След това, обаче се наложи да си форматирам хардиска поради мое невежество; повтарям за малоумниците - форматирах си харда по причини, които нямат нищо общо с идеята на Борко. Реших да експериментирам като си оставих харда неразделен, само с С:, на което и инсталирах Уиндоуса. Още от първото стартиране на така "подредения" диск зареждането отнема между 2 и 3 минути.

Сега пак ще си преинсталирам системата, но този път по начина на Борко и окончателно. Разликите са поразителни. Единствен недостатък е, че съм свикнал по обикновеното подреждане...



Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: bat j]  
Авторbat j (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 14:21



"Реших да експериментирам като си оставих харда неразделен, само с С:, на което и инсталирах Уиндоуса. Още от първото стартиране на така "подредения" диск зареждането отнема между 2 и 3 минути. " - това при новото инсталиране, след форматирането на системата, уредена по начина на борко.



Тема Re: Аз пък пробвах идеята на Борко...нови [re: bat j]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано04.03.07 15:05



bat j, или по-точно - Борко, длъжен съм да те уведомя, че макар и нерегистриран - ти не си анонимен. Тъпия постинг, който пускаш може да заблуди отново само ламерите. На мен за тях не ми пука особено. ;о) Лек ден.

Щирлиц




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.