Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: Boлkoдaв]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано28.02.07 21:22



Аргументирай се.

Спам ли е темата на Борко? По какъв критерии трябва да я трия или заключвам? Как съдиш, че модератора е мекушав и колеблив?

Всъщност на лична бележка поканих Борко в този клуб, защото в Windows ни заключиха темата, и не можахме да си довършим разпивката.

Към давещият се вълци: Докато аз съм модератор в този клуб - тук теми няма да се трият или заключват без ЯСНА ПРИЧИНА за това. ;о)

Щирлиц



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: Щиpлиц]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано28.02.07 22:31



ми аз вече ти казах веднъж - цялата идея е толкова порочна и перверзна, че би трябвало да я изтриеш за да няма поражения по случайно четящите я... като гледам май и ти си съгласен че е перверзна



/



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано01.03.07 01:43



Перверзна, порочна... Каквато и да е - идеята е на участник в клуба. Като модератор - нямам право да вземам страна и да давам оценка, а като участник - нямам правомощия да трия или заключвам. ;о)

Който и ламер да прочете темата - има пълното право на избор дали да пробва, или не. Аз съм изтъкнал моите аргументи. Разчитам, че и вие ще участвате в темата с нужните доводи докато не решим спора.

Щирлиц



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: Щиpлиц]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано01.03.07 01:50



хе, аз това бих го нарекъл удобна гледна точка

се ми е тая дали темата ще бъде заключена, изтрита или не. това беше само мнение



/



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано01.03.07 02:48



Гледната ми точка може да е правилна или неправилна. Няма как да е удобна или не. Това не е фотьойл, това е гледна точка. ... Същото важи и за мнението на който и да било участник в клуба. Мнението му може да бъде правилно или неправилно. То не може да бъде красиво или цветно. Просто защото техниката не е изкуство. ... Така че когато изкажеш твърдение - очакваме да се обосновеш. Защо е порочна идеята?

Щирлиц



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: Щиpлиц]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано01.03.07 03:25



гледната точка е удобна когато въз основа на нея правиш това което ти изнася. и съответно променяш гледната точка за да ти е удобна...
е, това не са камъни в твоята градина, това е само обяснение на термина...

не виждам смисъл да повтарям неща които не само аз съм написал, но и ти дори, само за да докажа очевидното.




/



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано01.03.07 18:27



Е, това, че моето и твоето мнение съвпадат - може да е заради фазата на Луната. Аз съм ги написал тези неща, придружени с ясни аргументи. Иска ми се и ти да дадеш своите, за да продължим дискусията. На всеки мой аргумент Борко би могъл да пише оборващ аргумент, с който да се твърди обратното. Разбира се, когато се покаже, че има аргументи по-силни от моите - аз се съгласявам и приемам мнението на другия. Дотогава избягвам да пиша необосновани мнения.

Щирлиц



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: borko-b]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано02.03.07 01:22



Може би не е необходимо да се стига чак дотам (но пък, и защо не?).

По простото според мен е това което и правя :

както си стои на десктоп-а този My Documents,
посочвам го с десния бутон, избирам Properties, после команда Move,
и посочвам за моя директория не тази в \Documents and Settings\ ,
ами която и да е друга, като най-подходяща може би е D:\My Documents.

Така дори и след формат ц си имам данните на д.

Поздравления за

- не го знаех. nircmd ми се стори излишно като за мен, но пък си харесах един куп други utils в този сайт, много заслужаващи да се изпробват програмки има там...



Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: Щиpлиц]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано02.03.07 08:45



Знам аз... ;)
Ти не ме светкай за това :).
Аз ползвам Виндовс. за да джиткам Ворлд оф Варкрафт.
Ама искам да го правя на Български пре Макинтош... сещаш ли се ;)
с МакОСХикс...

и прочее. така че... заедно сме нали ;)



(Бих естествено искал ако искам просто да се забавлявам, и нямам много пари да го правя и на Линукс. Което е почти същото, ама примерно кат се обадиш на СЪППОРТА и те нарязват с перките ако си тъп ;)

О! Велики обединителю!


Тема Re: Как да работим читаво с Виндовс.нови [re: borko-b]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано02.03.07 09:02



А регистъра не е лош, ама е ТЪПО реализиран.
Ако го направиш тип ЛАМП на собственият си комп, със синхронизация към някоя ИНТЕРНАЦИОНАЛНА организация, няма проблем. АКО ВСИЧКО КОЕТО Е ТАМ може да се чете... (дори и на Български) в съответните мъ местенца:

прайвит (личен регистър)


публичен (регистър)

протектед (защитен регистър който само ти и твойте хорица да си имат права)

Естествено тези неща се СУПЕРВИЗИРАТ от ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА -> Правителствата.
И всичко бачка някакси не зле

О! Велики обединителю!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.