Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови  
АвторVideo-fen (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 12:33



Ще си купя видео камера,но нямам представа с каква програма мога да редактирам филмите с които ще си правя-бихте ли ми казали нещо по въпроса





Тема Re: С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови [re: Video-fen]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.01.07 16:54



Адобе Премиер...ако си с цифрова камера, направо от нея ще си я управляваш през IEEE-то



Тема Re: С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови [re: Video-fen]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано15.01.07 19:44



По-сериозните камери си идват със софт. Адобе Премиере си е доста тежичка и най-важното - профи- програмка. За твоите цели стига например Студио 8/9/10/



Тема Re: С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови [re: Cтepн™]  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 22:49



Аз имам в компютъра инсталирана Adode Audition -може лида ми свърши работа? искам като си снимам един филм,да го регактирам-т.е. да махни кадрите които не ми харесват-да навържа на филма хубавоте-мога лида го направя? И дали мога да навържа от няколко филма в един-отделни кадри?
Благодаря



Тема Re: С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови [re: Шkoдa]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 22:51



Днес си купих Panasonic за 549 лева .Дадоха ми само един кабел -тройка чинч -срещу малък жак.Това Студио 8/9/10/
какво представлява по-точно.
Благодаря



Тема Re: С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови [re: Fen]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.01.07 23:31



Аудишъна е за аудиообработка...наистина прави велики неща в аудиото.
Вярно е, че има и някакви видеовъзможности...по-скоро може да плейне клип, но насочеността е основно към аудиото му.
Така че няма да ти свърши работа.
Премиерата е флагмана на видеообработката...верно, че е доста трудничка и изисква ресурс, но пък резултатите...



Ако е само това, което си написал...клъц и слеп...вероятно си клиент за Virtual Dub...и тя май имаше кепчър-режим за процеса на сваляне на материала в/у харда...ако не - все ще намериш някой софт за кепчване и после бързо, лесно и без особено очаквания за нещо повече от да навържа на филма хубавоте - Virtual Dub



Тема Re: С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови [re: Cтepн™]  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 09:40



Как се изписва точно Адоде Премиерата-да се опитам да си я намеря.Би ли ми дал някакъв съвет от къде бих могъл да ги намеря,ако е удобно.
Поздрави



Тема Re: С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови [re: Fen]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано16.01.07 19:21



Търси направо професионалните версии: Adobe Premiere 1.5 Pro или 2.0 Pro, няма кой да те търси в къщи....


Ако искаш опитай най-напред с нещо по-лесничко и по-леко! За това и ти предложих Studio 10/ или 9 или по-старата 8/ на Pinnacle.



Тема Re: С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови [re: Fen]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано17.01.07 09:26



Adobe Premiere

"Удобно" е да ти дам адрес за намиране

, в края на страницата, но иска парички

"Неудобно" е да ти давам адрес за безплатно сваляне, но ще се сетиш къде може да се пазарува така

ПП: Малко опозиция на Шкода - за начинаещ е по-добре да намериш някоя не-про версия, например 6.5 - ще ти свърши чудесна работа, а е по-лесна за работа и възприемане. Отделно за нея има доста PDF-материали за разучаване

Редактирано от Cтepн™ на 17.01.07 09:27.



Тема Re: С какъв софтуеър мога да обработвам видеонови [re: Шkoдa]  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 16:08



Много благодаря,бих искал да попитам за компютъра-какви трябва да му са параметрите и възможностите за да е в състояние да обработва филми.Имам предвид колко би трябвало да е мощен компютъра-РАМ,дъно,хард-диск.
Благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.