Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся програма за организиране на PDF-файлове!  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 18:17



Здравейте! Имам колекция от PDF-файлове. Може ли някой да ми помогне за програма, която да може да ги събере и организира, евентуално да ги търси и т.н. Благодаря ви!!!



Тема Re: Търся програма за организиране на PDF-файлове!нови [re: Eли]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано29.05.06 20:53



За събиране и организиране - "Win explorer". За намиране - F3

...Напомням, че в менюто "Properties" на файла можеш да въведеш една камара полезна информация, която да те улесни в търсенето



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: Търся програма за организиране на PDF-файлове!нови [re: Eли]  
Автор TRN ()
Публикувано29.05.06 21:31



Не ми се пише така, но.
Имах някъде такава програма, но за жалост не мога да се сетя нито как се казваше, нито къде по дисковете съм я записал. Даже сега се сетих за нея.
Не се отчайвай, все някой ще се сети.



Тема Re: Търся програма за организиране на PDF-файлове!нови [re: TRN]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано30.05.06 01:16



може да е Foxit Library (Beta 0.2) на



странно, но на сайта на foxitsoftware (които са авторите) я няма, не се сещам защо така, може би идваше като част на пакета на някоя от другите им програми. И вероятно защото е все още бета



Тема Re: Търся програма за организиране на PDF-файлове!нови [re: Eли]  
Автор TRN ()
Публикувано30.05.06 09:53



Сега се поразрових малко в интернет и открих нещо. Не съм го тествал изцяло, но смятам че ще ти хареса, а и е безплатно.

.



Тема Re: Търся програма за организиране на PDF-файлове!нови [re: Kpъr]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.05.06 11:55



Част от Foxit Reader 1.3 Pro е.
Тази версия на рийдъра трябва да се лекува и лекарства има...успешни.
Но лайбрърито така и не можах даже да го подкарам за да видя какво прави...липсвал DLL и не се стартира

Упс, този пост ме прати на форума им и видях, че проблема е фиксиран от разработчиците и в новия билд на софта библиотеката си бачка, та дрънка...точно каквото се иска в тази тема

.



Тема Re: Търся програма за организиране на PDF-файлове!нови [re: Cтepн™]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 14:07



Ако може и въпросното лекарство....



Тема Re: Търся програма за организиране на PDF-файлове!нови [re: Cтepн™]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано30.05.06 14:18



да , и аз съм изтеглил от линка точно
Foxit Reader Pro new! "Installer"

при мен работи без да трябват регистрации и/или dll допълнителни.

Reader-а си работи, има един ред текст който подканя да си го купиш в горния десен ъгъл, и предполагам че липсва възможността за редактиране, но за reader си работи



Тема Re: Търся програма за организиране на PDF-файлове!нови [re: Eли]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.05.06 14:53



Ако се беше регистрилал /-а/...



Тема Re: Търся програма за организиране на PDF-файлове!нови [re: Kpъr]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.05.06 15:05



Вероятно си го изтеглил след мен, следващия билд...аз бях много бърз, а във форума им имаше оплаквания за липсващия ДЛЛ и накрая пишеше, че е оправен...и в сегашния ми билд, от днес, вече е ОК

Ами то за редактиране си има Foxit PDF Editor, ама и той с лекарство...Рийдъра си е само за четене...ако изключим един ред с бутончета за повдигане, най-общо казано - маркиране, подчертаване, рисуване на фигурки, оставяне на бележки в/у текста и т.н. за привличане на вниманието.

ПП: Освен Рийдъра и Едитора, гледам съм събрал и Foxit PDF Page Organizer, Text Convertor, Page Viewer - не са кой знае колко полезни.

Редактирано от Cтepн™ на 30.05.06 16:39.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.