Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Виртуален Софииски номер  
Автор luboznatelniq (минаващ)
Публикувано29.01.06 20:00



Предлагам на всички които имат сносен Интернет(LAN,ADSL) софииски телфонен номер или телфонен номер от столица или друг по-голям град на друга държава скрещу скромна месечна такса .Ако някои не е разбрал става въпрос за следното инсталирам ви безплатно устроиство с телефон към него които има тел номер от друга държава или София.

За инфо krasinet@gbg.bg ili 046/622338




Тема Re: Виртуален Софииски номернови [re: luboznatelniq]  
Автор cherep (член)
Публикувано29.01.06 21:33



Бах мааму и ква ти е скромната месечна такса



Тема Re: Виртуален Софииски номернови [re: cherep]  
Автор Volkano v.5 (скакалуец)
Публикувано30.01.06 11:47







Тема Re: Виртуален Софииски номернови [re: Volkano v.5]  
Автор luboznatelniq (минаващ)
Публикувано01.02.06 03:56



Това бгопентел няма нищо общо със това което предлагам.Аз не предлагам входна точка а телефонен номер от целия свят напр Ню Йорк да звъни у вас, а когато набираш тел номер да се съобразяваш с това че си в Ню Йорк все едно .разговорите за този град за теб са градски а всички разговори в Сащ са ти като национални разговори .Като входящите разговори са безплатни. А цени тук не обсъждам. krasinet@gbg.bg



Тема Re: Виртуален Софииски номернови [re: luboznatelniq]  
Автор 3иУ (Тролей)
Публикувано01.02.06 11:32



Виж пич за тая работа си има скайп. Верно трябва и двамата да имат компове ама пък е напълно безплатно така че офертата ти ми се вижда направо безумна особено като не споменаваш и цена.

Тролеите напред!!!


Тема Re: Виртуален Софииски номернови [re: 3иУ]  
Автор luboznatelniq (минаващ)
Публикувано02.02.06 13:49



davam 2000lv ako mojesh da se obadish na twoi priqtel na skype-a mu ot ulichen telefon ot celiq swqt e taq e razlikata sega razbrali ? Ima i mngo drugi razliki ama to se obqsnqwa na hora koito razlichavat kachetswoto na cifrovata telefoniq ot tazi na Skype a qwno tuk nqma takiva hora



Тема Re: Виртуален Софииски номернови [re: luboznatelniq]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано02.02.06 14:14



Е, добре де. Или аз пак не съм разбрал, или това, което предлагаш е SkypeIn. Е, аз не съм си го активирал на скайпа, имам само SkypeOut, ама дай пример, че да разбера и аз де.

Пример:
Ето ме мен, кисна в Манхатън, пред някаква прашна сграда, и трябва да говоря с френдката ми в България, която има само компютър. Е ли възможно с това, което предлагаш, и ако да - с какво се то различава от SkypeIn?

Втори вариант - седя си аз вкъщи пред компа, и искам да звънна на френда си в Оклахома, че не съм го виждал в мрежата отдавна, и почва да ме притеснява нещо. Е, той има обикновен телефон, зная му номера, и вместо да се набутвам от джисиема - ползвам SkypeOut. Това, което ти предлагаш - върши ли същата работа, и ако да - с какво се различава от SkypeOut?

...

Само за протокола да отбележа - дори www.mail.bg отдавна предлагат "факс номер", на който да може човек да получава факсове. Е, вярно, че номера започва с 048..., но пак е нещо. Получаването му е в пощенската кутия във вид на мейл, но пък кутията се отваря от цял свят.

П.П. Аз може ли да получа 2-те хиляди лева, ако звънна на мойта френдка на компа от уличен телефон???


Щирлиц

Редактирано от Щиpлиц на 02.02.06 14:16.



Тема Re: Виртуален Софииски номернови [re: luboznatelniq]  
АвторKиceлo Mляko (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 19:19



Аз отдавна ползвам подобна услуга. http://www.axxeso.de
В Германия съм и имам софийски домашен номер. Като ми звънкат от бг набират 02/******* и то си звънка при мен. Телефона ESP 1202 ми е вързан за DSL-а и не ми трябва включен комютър за да звънна или да ми звънкат. И като качество е много по добро от Skype (освен ако не съм пуснал магарето на компютъра да влачи нещо).



Тема Re: Виртуален Софииски номернови [re: Kиceлo Mляko]  
АвторMлekapoв (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 22:00



Kиceлo Mляko , явно става въпрос за нещо подобно, но нашия човек иска да ни изнерви като ни държи в напрежение, докато не му пуснем "скромното възнаграждение". Ама каква е тая пуста бг черта да се търси келепира от всяко нещо Аз разбирам сайта да е негова разработка и да продава по този начин труда си, но да иска пари за нещо дето не си е мръднал дори пръста за да го направи - това е направо нагло. Все пак, кажи как може да се регистрира човек за да ползва www.axxeso.de



Тема Re: Виртуален Софииски номернови [re: Mлekapoв]  
АвторKиceлo Mляko (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 17:31



От началната страница последвай линк-а "Espanol" или "Deutsch". На английски е недостъпно, така че ще ти трябват познания по немски или испански.
За да получиш номер обаче ще трябва да платиш с кредитна карта. БГ номер получих на почти веднага след като си платих за него. Много са коректни и ако имаш проблеми веднага отговарят. Сигурно не са най-евтините, но качеството на разговорите е отлично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.