Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторdagmar (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 22:36



a ti 6te mi prati6 li takava programa ako proiavi6 interes dagmar10@abv.bg



Тема Re: Ето ви програмканови [re: HiddenLife]  
Авторdagmar (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 22:39



a na men 6te ia izprati6 li??? dagmar10@abv.bg

PREDVARITELNO BLAGODARIA AKO MI POMOGNE6 6TE SAM MN BALGODARNA



Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: dagmar]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано16.10.08 12:27



Абе пиле, стига си се занимавал с глупости, наистина ли мислиш, че ей така се "разбиват" пощи- пишеш мейла и програмата веднага ти дава паролата... Слезте на земята, бе, хакери.
И вземи си оправи пощата в абв, елементарно е- забравена парола- дата на раждане- дава ти таен въпрос, който се предполага, че ти сам си писал когато си правил пощата и знаеш отговора- и ти дава смяна на паролата. Кво толкова има? Четете, бре, хората са го направили идиотоустойчиво!



Antes muerta que sencilla

Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: Paзбивaчa]  
Авторelinkata (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 13:08



molia vi pratete mi na elitsa_dobreva@abv.bg niakakva programa. Iskam da razbia parolata na edin mail v yahoo. Ot4aiva6to spe6no se nujdaia



Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: Paзбивaчa]  
Авторjojo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 20:57



super



Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: Paзбивaчa]  
Авторizhakan (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 12:05



prati mi taz programa za mail paroli plss na skypeto mi izhakan bez nikakvi drugi sinloli samo izhakan



Тема Re: Ето ви програмка [re: HiddenLife]  
Автор sharkyy (непознат )
Публикувано15.12.08 17:40



are nqkoi da mi prati i na men za abv-to pls mnogo mi trqbva da razbiq na priqtelkata si emaila ako ima nqkoi koito ima takava parola neka mi q prati na sharky_01@abv.bg



Тема Разбивача влезни плс [re: Jennifer:)]  
Автор tuning316 (непознат )
Публикувано19.04.09 22:33



Разбивача прати ми програмата на имейл fre123@mail.bg





Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mail [re: sladurchet{}]  
Автор racer81 (непознат )
Публикувано23.05.09 03:46



Mnogo mi trqbva i na men tazi programa za razbivane na e-mail paroli! Iskam da vlqza v po6tata na gadjeto si, za6toto se sumnqvam, 4e me laje! Molq vi ako nqkoi q ima da mi prati na momchil6@hotmail.com Blagodarq!



Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mail [re: racer81]  
Автор eleonorka19 (непознат )
Публикувано17.09.09 02:56



ako moje niakoi da mi ia prati tazi programka za razbivane na E mail paroli 6te sam mu mnogo blagodarna , iskam da proveria priatelia mi dali ne mi kra6ka :(
MERSI predvaritelno tova mi e e maila : ele_on_orka@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.