Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: paola]  
Автор4algar ili ne (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 18:53



xaide kashete kak e tozi programa ot kade moga da q drapno shot mi naebaxa imeila





Тема Защо тука не се заключват теми?нови [re: 4algar ili ne]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 20:30



Та това се питам. Защо тук не се заключват теми, а на всички други форуми се заключват?

Сякаш за едно заключване викат модератор да го направи от даден компютър, а този модератор идва от не знам къде чак.



Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: barry]  
Автор EviL^EyEs (непознат )
Публикувано18.01.08 03:49



ай кат сте почнали пратете и на мен тази програма FindPassEmail на майла sk__@abv.bg ай мерси който прати голям да порасни :





Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: ivvv]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано18.01.08 12:27



Не че разбирам много, но не следва ли, че щом са ти разбили паролата на Скайпа - да ти трябва програма за защита на паролата на Скайпа!?!?!?!?

Или и ти си поредния "хакер", тръгнал да лови маймуни с трици.

"Разбиха ми паролата, кажете ми как става това..."

Писна ми от тролове.

Щирлиц



Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано18.01.08 13:21



така е! темата е за разбиване на пароли на емейл. кви са тия скайпове тука!



The thought of young fresh blood
makes the hours go so slow


Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mailнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторMoskov (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 14:51



така е.Те тоя се подвизаваше с различни никове в клуб хакери и колкото и постинги да беше написал, все около питания за пароли за разбиване на имейли се въртеше. Какъвто и постинг да напишеше, всичко водеше те към тоя постинг, дето е драснал тука. Ама там го насмотаха , не му се отвори парашута и ей го на, дофтаса ей тука.



Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mail [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано18.01.08 17:35



Абе, няма значение дали е за поща или Скайп. Въпроса е, че се опитват да се домогнат до тези знания по най-баламския начин... "Помощ, разбиха ми пощата, някой знае ли как са го направили?". ... Че какво значение има как са го направили. Нормално е човека да почне да пита как да си я защити, вместо да разпитва как да разбива и той. Ако ли не го интересува как се защитава поща - въобще не му отговаряйте, и толкоз. Не си заслужава да трия подобни теми, тъй като хората няма да има откъде да научат защо всъщност са пуснати подобни въпроси. Ей на, мен и на лични бележки ме притесняват чак вкъщи даже, да обяснявам как се разбива парола на Скайп... Сякаш бих разказал без бой. ;о)))))

П.С. А с бой забравям!

Щирлиц



Тема Re: Programa za razbivane na paroli na e-mail [re: Paзбивaчa]  
Автор EviL^EyEs (непознат )
Публикувано20.01.08 17:22



ай ко стана прети я тая програма плс недеи са цъци





Тема ето тука е: [re: EviL^EyEs]  
Автор Milenn (турист)
Публикувано23.01.08 19:46







Тема Re: ето тука е: [re: Milenn]  
Авторzoriiii (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 22:47



nqkoi da mi prati i na men tazi programa o6tee@mail.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.