Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Акробат 7, струва ли си?нови  
Автор selski_tarikat (ентусиаст)
Публикувано22.09.05 16:33



В къщи имам Acrobat 6.0, иzляzла е седмата версия, струва ли си да я слагам, някой има ли ве4е впе4атление? Версия 6.0 много бавно се стартира, макар 4е компа ми е не е лош, 4ух 4е в 7.0 тоzи проблем е оправен?



Тема Re: Акробат 7, струва ли си?нови [re: selski_tarikat]  
Автор Eлekтpokap Bиcokoпoвдиraч (много на високо)
Публикувано22.09.05 17:00



сложи я, махни я и ни кажи

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: Акробат 7, струва ли си?нови [re: selski_tarikat]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано22.09.05 17:26



Версия 7 излезе много отдавна, няма да се учудя, ако скоро се появи версия 8.

На въпроса ти - да, по-бърз е, поне при мен (Barton 2800+, 1GB RAM, 160 GB SATA HDD, Radeon 9600 Pro, XPSP2+updates).



Тема Re: Акробат 7, струва ли си?нови [re: selski_tarikat]  
Автор kилиkaндзep (Ø 70 mm*)
Публикувано22.09.05 17:29



Че тя седмицата излезе преди почти година. Определено е по- пъргава от шестицата. Но мен ако питаш

си заслужава най-много. От както минах на него нямам вече никакво желание да се занимавам с тоя тромав Acrobat.

Есенна меланхолия

Тема Re: Акробат 7, струва ли си?нови [re: kилиkaндзep]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.09.05 16:22



Абсолютно прав си.
Не зная как са го изпипали това програмче (или по-скоро какво са сбозили в кода на 6-цата от Адобе), обаче отваря PDF-и за 1-2 секунди; същите А6 ги отваря за 10.
Да не говорим, че копването на текст и картинки в неговия прозорец също става по-бързо от А6



Тема Re: Акробат 7, струва ли си?нови [re: Cтepн™]  
Автор ops_sa (непознат)
Публикувано24.09.05 10:48



kилиkaндзep ти си малък гений така да се каже.Не знам откъде я изнамери тая програма ,ама наистина бачка много яко.На път съм да си махна Акробата и да ползвам нея.Много благодаря!!



Тема Re: Акробат 7, струва ли си?нови [re: ops_sa]  
Автор kилиkaндзep (Ø 70 mm*)
Публикувано24.09.05 11:10



Не аз, Начко (да е жив и здрав) я изнамери от някъде. Към него отправяй благодарностите ;)

Есенна меланхолия


Тема Re: Акробат 7, струва ли си? [re: ops_sa]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано24.09.05 11:36



Аз вече от година и нещо съм обявил акробата за табу. А тази програмка я открих сам през google, точно докато търсех заместител на идиотския акробат, считай колко съм бил бесен.



Тема а за редaктиране на PDF?нови [re: D.H.V.]  
Автор 666666 (минаващ)
Публикувано26.09.05 05:23



Има ли такова нещо?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.