Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема burning failedнови  
Авторfiesta (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 13:47



Mojete li da mi pomognete?
Ne moga da kacha na CD goliama chast ot filmite mi koito sa na hard diska. Izpolzvam Nero i gi kachvam kato data cd, no iavno ako ima greshki vuv filmite te ne mogat da se kopirat. Znaete li kak da se spravia s tozi problem, zashoto izhvurlih veche sumati diskove?




Тема Re: burning failedнови [re: fiesta]  
Автор Tweeg ()
Публикувано15.09.05 14:15



грешки във филмите ????

Я по добре кажи какви дискове ползваш и каква записвачка. Да не е някоя 2-ра употреба, или дисковете да са по куче марка



Тема Re: burning failedнови [re: fiesta]  
Автор TRN (член)
Публикувано15.09.05 18:25



Провери на каква скорост записваш. Аз на CD повече от 16х и на DVD повече от 6х не записвам, защото изхвърлих две DVD докато се усетя.



Тема Re: burning failedнови [re: TRN]  
АвторFiesta (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 18:52



Дисковете са Verbatim и н е ми се вярва да са менте , но въпроса е че някой филми се качват без проблеми , а други като се закучат нещата и не става и хвърлям по няколко cd та , пробвайки различни скорости и какво ли не; това ме навежда на мисълта, че има нещо проблемнно в самите филми, незнам какво да правя но много ме е яд, защото от Време разделно например успях да сваля само I и III от 4 части. Да не говориме колко още неща ще си увиснат защото немога да ги сваля на cd.
Опитвах и с други програми но имах същият резултат.




Тема Re: burning failedнови [re: Fiesta]  
Автор Tweeg ()
Публикувано15.09.05 19:22



филмите ти са на харда нали? Не правиш запис от CD на CD нали. Не виждам как проблема може да е във филмите. Ти правиш Data CD и то напрактика значи че записваш файлове. Да не би харда да ти е нещо не в ред и да имаш лоши сектори там дето са филмите които не можеш да запишеш.



Тема Re: burning failedнови [re: Tweeg]  
АвторFista (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 19:32



Може и да си прав, сега ще пусна една фрагментация да видиме



Тема Re: burning failed [re: Fista]  
Автор After_Dark (бироунищожител)
Публикувано15.09.05 20:02



Verbatim от метро и т.н ... едни белички такива ... ако да - в кофата - повече от 500 МБ трудно поемат
що не вземеш да напишеш кво точно казва неро-то - номер на грешка или друго такова че да измислим нещо
и не че е много вероятно да помогне ама закачи писачката на друг захранващ кабел ако е на този с харда, пък може и в захранването да е проблема - да е хилаво и т.н. абе дай повече инфо пък ще мислим



Тема Re: burning failedнови [re: Fista]  
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано15.09.05 22:25



В темата "Софтуер" най-горе намери "Small CD writer" и пробвай да запишеш с него. Стига с туй "Неро"!



...Крайно време беше да намажа нещо...

Тема Re: burning failedнови [re: Haчko]  
АвторFiesta (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 22:41



Дисковете не са от "Метро" ами са купувани от Англия и не ми се ще да вярвам че и тука продават боклуци, което не го и изключвам обаче. Пуснах всевъзможни тестващи програми за bad sectors нищо не откри. Махнах е тая хуйния Nero smart или как и беше името и я замених с по стара, nero express на най-бавна скорост и след циклене ми дава съобщение "couldn`t perform fixation". Не може да е от откачен кабел защото с някои филми става.
Може дисковете да са тъпи но ще е тъпо защото имам сто от тях



Тема Re: burning failedнови [re: Fiesta]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано15.09.05 22:51



Пробвай следното (може и да проработи): направи си компилацията и я запиши като имидж на харда, а после направи сидито от имиджа. Гледай да запишеш имиджа на място, където има повечко свободно място и гарантирано няма да има фрагментиране.
И, вярно, разкарай го това Неро. Пробвай се с някоя друга програма. WinOnCD 5 ми вършеше ПЕРФЕКТНА работа за сидита. Можеш, също, да пробваш и



EDIT: Може и да се замислиш да почистиш оптиката на записвачката, също.

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!

Редактирано от kитaeцa на 15.09.05 22:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.