Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема каква защита?нови  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 18:34



Компа ми е старичък(466МHz-256RAM). Не ползвам SP1-2 и FIREWALL. Що се отнася до антивирусните качвал съм F-Prot,Simantec Antivirus и други по леки програмки. Та въпроса ми е как да се защитя от вируси и от тъпия Blaster Worm (Този дето изключва и рестартира- наи-често го ловя) Даите съвети за защита? Предварително благодаря



Тема Re: каква защита?нови [re: нoв]  
Авторcъвeтвaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 19:32



Чисто и просто не се връзвай към LAN-доставчик. Аз нямам абсолютно никакви защити, и от около година не съм и помирисвал вируси, а бластер - никога, дори когато бях на 98 (Без никакви секюрити упдейти). Така че изобщо не ти трябва да си товариш pc-то - няма по-тъпо нещо от това.



Тема Re: каква защита? [re: cъвeтвaщ]  
Автор kилиkaндзep ( Ad libitum)
Публикувано20.04.05 19:36



Извинявай, не можах да не се изсмея.

Аз избрах Linux. Да живее свободата!


Тема Re: каква защита?нови [re: kилиkaндзep]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано20.04.05 20:50



Освен това което имаш ,трябва да си инсталираш и защитна стена.
Другото за което се сещем е да изключиш ненужните сервиси
Айде успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.