Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: за новацинови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано23.11.05 12:16



> "хубавите теми може да се съберат в една."
не случайно предишния мъдератор е сложил ЧЗВ (FAQ) - той е точно с такава цел. а верно няма време за опресняване мамка му :(



Тема Re: Софтуернови [re: Щиpлиц]  
Авторspirit (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 23:22



идеята е много добра.и в добавка ти предлагам да се помисли и за още нещо.вече доста хора имат дигитални камери и фотоапарати а софтуера който върви с тях е пълен боклук.аз имам камера soni dcr-hc32 .софтуера който си беше с нея ,с който трябва да сваля филма на компютъра и да го запиша като dvd или vcd се оказа че не работи.някой знае ли за подобен софтуер?



Тема Re: Софтуернови [re: Щиpлиц]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано18.03.06 19:34



Встрани от темата, но все пак Щирлиц, английската дума image на роден език се чете "имидж", а не - "имейдж"...



Тема Re: Софтуернови [re: Haчko]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.03.06 21:05



Foxit PDF Reader 1.3 Pro -



Това се инсталира, но отваря също толкова скорострелно. Освен това има добавена много функционалност



Тема Re: Софтуернови [re: Щиpлиц]  
АвторSoftKey (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 12:20



Погледни в Софткей


в каталога има представени над 1000 програми



Тема Re: Интернет браузъри и комуникациянови [re: Щиpлиц]  
Автор ycмиxнaтa (тази,която...)
Публикувано23.07.06 11:05



Iskam da si instaliram ICQ,no iskat IE 6 ili poveche,az sym sys Opera.Vse oshte polzvam Win98.Moje li niakoi da mi dade syvet kakvo da pravia?





Тема Re: Софтуернови [re: Щиpлиц]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано29.07.06 00:04



Безплатен

- разширение към "Mozilla"



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: Софтуернови [re: Щиpлиц]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано29.07.06 09:22



QIP - Quiet Internet Pager 2005 Build 7950
Програмата е олекотена версия на ICQ, но въпреки това предлага повече възможности и интерфейса е по-разбираем за начинаещи потребители. Може да се изтривате от контакт листа на нежелани приятели без тяхно знание, да не чакате разрешение да добавите някой потребител и много други. Програмата има поддръжка на скинове и езици (включително и български), и на трансфер на файлове.
Върви леко ,хаби малко ресурси, заема малко място на харда, нема реклами и темподобен боклук.А в момента има огромно изобилие към нея на яки смилета



Редактирано от bigg_red на 29.07.06 09:26.



Тема comment:нови [re: bigg_red]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано29.07.06 16:00



> "Може да се изтривате от контакт листа на нежелани приятели без тяхно знание"
това е подвеждащо. ще се изтриеш сам от контакт листа ми, ама някой друг път.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: comment:нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.07.06 19:15



Прав е...пробвал съм го и наистина, след рестарта на КЮто, от чиято листа се бях изтрил през QIP, вече ме нямаше



Но това беше с по-стара версия...когато и "скритите" на КЮ QIP ги виждаше...може в по-новите версии и това да е вече невъзможно...самоизтриването




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.