Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся страница за upload на java midlets  
Авторwoodstock (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 15:44



Място, където да кача java midlets от РС-то, като след това през WAP да сваля програмите на мобилния ми телефон.



Тема Re: Търся страница за upload на java midletsнови [re: woodstock]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано02.02.05 18:00







Тема Re: Търся страница за upload на java midletsнови [re: alex4o]  
Авторwoodstock (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 23:42



Алексчо, много ти благодаря, но това, което ми показваш съм го гледал сто пъти. Знам, че въпросът ми не е много за този клуб, но щом съм писал тук, съм бил принуден. Ако можеш да помогнеш, помагай. Ако не - не ме бъзикай така.



Тема Re: Търся страница за upload на java midletsнови [re: woodstock]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано03.02.05 00:12



Сори, пич. Не те бъзикам, нямах идея дали си скокнал до там. Тук такава тема не се е вясвала, пробвай при джиесемите?..
Доста специфично ти е искането, определено не съм искал да те обърквам.
Съжалявам!




Тема Re: Търся страница за upload на java midletsнови [re: woodstock]  
Автор Yanko (рекламен агент)
Публикувано03.02.05 00:48



Това не ти ли върши работа


"... Загрузите мелодии (mid, mmf, amr, dxm, seq) , логотипы (gif, jpg, bmp) и игры (jad , jar, mpn) на наш WAP-сайт WAP.AMOBILE.RU и потом, закачайте файл в свой телефон при помощи WAP..."
Аз съм го пробвал само с картинки. Имаше и подобен български сайт, но не помня линка

ползвайте GOOGLE, братя, там е истината...

Тема Благодарности на Yanko!нови [re: Yanko]  
Авторwoodstock (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 15:37



Благодаря, това е нещото, което ми трябваше, работи перфектно. Не става с Гугъл братле, една седмица ровя из нета като диво прасе. Не става и със заспали форуми от типа на WAP. Затова се пита тука, където винаги са ми свършвали работа отворените типове като тебе. Мноооооооого големи благодарности!



Тема Re: Търся страница за upload на java midletsнови [re: Yanko]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано03.02.05 16:28



Защо не пуснете линка в нова тема, в WAP секцията?
Там и без това се броят на пръсти...



Тема Re: Благодарности на Yanko!нови [re: woodstock]  
Автор Yanko (рекламен агент)
Публикувано03.02.05 17:43



Това за Google, отдолу е за тези дето не се сещат за елементари неща да потърсят.
А иначе този линк и аз съм го видял из клубовете, но беше преди няколко месеца и сигурно вече е в архивите. А българския сайт който имах предвид е

. Предполагам че трябва първо да се регистрираш,за да ти покажи тази опция , но не съм го пробвал, само четох някъде за него

ползвайте GOOGLE, братя, там е истината...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.