Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Norton Antivirusнови  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано19.12.01 14:05



Здравейте
Налага ми се да си заредя антивирусна програма, но уви добрите като Norton са твърде големи за теглене от Интернет. Знаете ли в някое от компютърни списания, към които излиза и диск, в което мога да намеря тази или друга добра антивирусна програма?



Тема Re: Norton Antivirus OTGOVORнови [re: ArMy]  
АвторGubo (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 14:38



Az imam...
Imam Norton Antivirus 2001!
Ako ti varshi rabota davai na e-mail:
Firecrash2001@yahoo.com



Тема Re: Norton Antivirusнови [re: ArMy]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 14:51



InoculateIT Personal Edition 5.2.9.0
--------------------------------------------------------------------------------
Виж списание Бизнес Софтуер (

). Тази програма е малка, но върши точно това за което е направена, при това - перфектно. За пример : Когато NAV се опитваше да премахне SirCam от компютри - системата блокираше. В същото време InoculateIT без проблеми го махаше. Програмата вече не се подържа официално от производителя и, но до ден днешен излизат редовни обновления на базите със сигнатури. Преди програмата беше безплатна, сега не е, но в предишни броеве на списанията може да се намери тази безплатна версия.




Тема едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!нови [re: Mилeн]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано19.12.01 16:47



Много съм ви благодарен, че ми отговорихте толкова бързо и точно... направо съм "очарован", че на компютъра ми бяха открити повече от 350 вируса... всъщност наистина изтичах и си купих списание "Бизнис софтуер", и стартирах първата възможна антивирусна програма ... AV Guard. Тази програма откри над 350 (!!!) вируса на системата, но интересното е, че всички до един имаха едно и също име - W95/CIH.A... така или иначе всички проблеми, поне засега са отстранени... обаче се смущавам от факта, че при почти всяко мое "движение" из интернет тази програма регистрира появата на същия вирус, и аз трябва да избирам "repair"... нормално ли е това, защо се получава? И освен това в диска, който е към списанието има само "F-prot сигнатури" за определени програми. Това значи ли, че първо трябва от някъде да намеря тази програма, да я инсталирам и тогава да добавя тези нови данни?
Ще съм ви много благодарен ако итози път отговорите на въпросите ми



Тема допълнениенови [re: ArMy]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано19.12.01 17:18



Оказва се, че висусът CIH е плъзнал до Systray, и ад съответно нямам достъп до този файл. AV Guard от друга страна не може да го отстрани напълно, и при всяко стартиране на компютъра изписва der Virus "CIH" wurde im Arbeitsspreicher abgeschaltet... какво да правя? Моля помогнете...



Тема Re: За Gubo!нови [re: Gubo]  
Автор 3apeтo (умерен песимист)
Публикувано19.12.01 18:06



Случайно да имаш ДЕЙСТВАЩ крак за него, или кейген? Аз я изтеглих, но още от третия ден започна да плаче за регистрация и да не върши работа.
За всеки случай: zareto@rambler.bg
10x predwaritelno



Тема Re: допълнение [re: ArMy]  
Автор Alex ll ()
Публикувано19.12.01 19:53



Az sym s Norton 2000, i sym dovolen, updatva se sam nai redovno, kato zase4e virus v neta ili ot download, piska, izob6to nikakvi griji. Opitai s nego da mahne6 gadinata. Ako ne stane slagai nai razli4ni dokato vse niakoia se spravi.
V nai kraen slu4ai-format c .

Редактирано от Alex ll на 19.12.01 20:00.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.