Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Dremr ili tak kkayvto si ....нови [re: Novator]  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано17.12.01 16:36



даже систем рестора на ХР_то е много по-добре направен от тоя на МЕ, лично съм го тествал.

Windows ME-e-e-e-e-e-e-e..



Ако искаш нещата да ти се вършат - върши си ги сам.


Тема Re: Страшен виндовс, неам думи...нови [re: Vladi]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 17:41



Abe mislia si che s vremeto shte izniknat oshte pochitateli na Win me ,i s pravo shte kaja az ,pyk za tezi koito ne im vyrvi da si smeniat kompa ili da idat na 95 ,ha ha ha



Тема Re: HE HE HE DA VI E IAD ..... CHETETE I PLACHETEнови [re: lvo]  
АвторOO8 (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 18:05



И аз се присъединявам към почитателите на WIN Me.

В повечето случаи проблемът е в задклавишното устройство.



Тема Пич,нови [re: lvo]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано17.12.01 21:32



по никакъв начин не можеш да ме убедиш да си инсталирам един виндовс, който след стартиране и без нито едно стартирано приложение дава 5 (пет) Мб свободна физическа памет при налични 256 мб (за сравнение - 2000 - над 150 мб, 98 - около 50). Опитай се да пишеш какъвто и да е софтуер под Милениум поне един ден и кажи колко пъти си го рестартирал. Пробвай се да пуснеш MS-DOS mode, пробвай се да направиш някакво сравнение в скоростта с която вървят Мееееееее и дори 98.
С времето всички (ВСИЧКИ) ще забравят овчата ОС и ще минат я на 2000, я на ХР (за което всъщност все още е рано).

btw. 95 (дори PE, ако си чувал изобщо за нея) е много по-добра ОС от Мееее


...a shell surrounding emptiness and loneliness, a core of pain...

Тема Re: Пич,нови [re: Vladi]  
Автор mitakaaa (Blue Occupation)
Публикувано18.12.01 07:26



vij ko Vladi ko sa qdosvas ostavi gi tiq maloumnici da si blaskat glavata s Win ME
to kat ne ti e ili savmestima mashinata ili kat ne mogat da si slojat 2000 ili XP ko sa vinovni idiotite po to4nata duma mai bese USERI mai

vijte bre po4itatelite na WinME tq po princip kato si cakas pasians4eta i igri4ki po "10-24" 4asa si varvi dobre ama kato q natovaris baq se sduhva gorkata

a za onq pi4 deto go bese napisal tva: "Za tova v win me oma system restore za da si gi praim po lesno"
to deto kazva nqkoi po gore i WinXP si ima bre ama ti mai ne znaes user4e
ei imate v WinME edna direktoriika C:\_RESTORE kolko ti e golqma bre

abe ei slojete si edin XP i ne sa zanimavaite s prostotii



Тема И както много пъти съм казвалнови [re: VEN]  
Автор topgun (теле(ц))
Публикувано18.12.01 08:31



не е въпросът дали ще забие а кога така че споко има време

Прави каквото искаш и не пречи на другите да правят същото


Тема Re:Ei Mitakaaa tupo kopele si tiнови [re: mitakaaa]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.01 12:51



Az ne mislia che ako chovek si blyska glavata s dadena "os" e maloumnik ,a naprotiv maloumnik si ti i takiva kakto tebe koito kato sreshnat pyrvia problem s windows i digat rycete i chakat niakoi drug da im opravi problemite i razbira se nai lesnoto e da prepishesh problema na microsoft poradi sobstvennata si nekadyrnost.
Abe tapanar ti koi narichash userche be ,az se zanimavam s kompiutri ot dostatychno vreme i za tvoe svedenie dori sym chuvala za proslovutata direktoria v winme "_restore" koiato sydyrja pri mene specialno 5000 faila i moga nadylgo i nashiroko da ti obiasnia za kakvo slujat ,a tazi direktoriika moga po vsiako vreme da ia mahna ,razbira se s cenata na tova she niama da moga da si vyrna os-a kym po predishno systoianie .
Abe shto li ti obiasniavam i se draznia s kreteni koito si misliat che mnogo razbirat
typak smotan




Тема Re: HE HE HE DA VI E IAD ..... CHETETE I PLACHETEнови [re: VEN]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано18.12.01 14:28



ami momcheto, developerskata mi mashina e instalirana 97-ma, ot togava spira samo za upgrade na pamet i pri lipsa na tok ... :) i ne se seshtam da mi e zabivala poveche ot 5-6 puti :))) E, ne e Win9sux, NT4 Enterprice e ... no .... men mi triabva za rabota, ne za igri :)



Тема Re: HE HE HE DA VI E IAD ..... CHETETE I PLACHETEнови [re: VEN]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано18.12.01 18:49



Аз пък като последния глупак съм си с NT и не се оплаквам ...

Г-н Никой
(не само по Богомил Райнов )


Тема Re: HE HE HE DA VI E IAD ..... CHETETE I PLACHETEнови [re: VEN]  
АвторVEN (Нерегистриран)
Публикувано18.12.01 22:29



Hora znaite che Moia WinMe biva iztezavan - t.e. instaliram mu kakvi li ne programi i to chesto - posle niakoi si otivat i t.n.
No Vurvi dobre zashtoto chesto pochistvam registrito s EasyClean7 i
chesto puskam Norton System check 2001 - 1 put na 2sedmici!

Zatova vurvi idealno!
Oshte sled kato sum startiral I-net explorer - nikolko puti , CD playera , Live Update na norton, Outlook express , i oshte 2 -3 programi imam svobdni 22MB RAM ot 152MB




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.