Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема НЕРОнови  
Автор Pro (bawler)
Публикувано26.09.01 17:15



това е най-тъпия софт, който изобщо може да съществува за цдта! ебахти боклука! всеки път ми реже имената на мп3ките до 31вия символ и пълни интервалите с рандъм брой подчертаващи...

има ли решение тоя проблем?

| ах, недей - късаш ми сърцето!
| Pro


Тема Re: НЕРОнови [re: Pro]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано28.09.01 16:48



да и то е безкрайно просто - отърваваш се от него и толкова....има програма - има проблем, няма програма, няма проблем

Реалността е за тези, на които не им понасят наркотиците


Тема Re: НЕРОнови [re: Pro]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано28.09.01 17:18



Heh , kaji 1 software za CD-R koito da ne gi reje do 31 .... ;>



Тема Re: НЕРОнови [re: Goose]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано28.09.01 18:30



Не знам за кой формат (audio или data) става дума, но Joliet формата на EZ-CD (по-рано на Adaptec, сега вече на Roxyo) поддържа до 64. Е, и това не е кой знае колко (особено за CDROM-ове с много под-директории, които "изяждат" символи от името), но дори не може да се сравнява с 31.
А иначе мнението ми за Nero е ниско (не знам защо толкова много хора го славословят, сигурно не са опитвали да работят с другите продукти).

A sign from a Majorcan shop entrance:
Here speeching American.


Тема Koi?нови [re: ivz]  
Автор WiseGuy (учи се)
Публикувано28.09.01 20:41



Na teb koi nai mnogo ti haresva?
Az polzvam EasyCD - mnogo sini ekrani mnogo "close program"-i, no pochne li da zapisva nqma problem

by Wise Guy


Тема Re: Koi?нови [re: WiseGuy]  
Автор 1OOnikz® (Unlisted)
Публикувано28.09.01 21:39



сини екрани-не знам,аз със версията 4.ххх още на Adaptec имах сини екрани, с Platinum - ROXIO,нямам1! до сега ... използвам го с МЕ,може би това има значение. някъде ми попадна статия за тестове на всичките последни издания на подобен софт. и нямаше нищо по добро на бенчмарки от EZ CD Creator 5P ROXIO с изкл. на NERO,последната версия,която беше по-слаба като тестови резултати от 5,но можеше да overburn (само с някой модели бърнъри) и това беше 1динственото което авторите отбелязваха... ако я намеря пак ще я сложа тук да я преслушате.

100nikz®


Тема Re: НЕРОнови [re: ivz]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано28.09.01 22:23



Ami ... pozlvam dosta razlichen software za celta .... WinonCD, Adaptec, Nero ... chesno akzano nai-stable mi se durji neoto ... .a za 64-te simvola - da si se opital da procehtesh podobni CD-ta pod platforma razlichna ot windows? Stoto na men mi se nalaga dosta chesto da pozlvam takiva nesta s native ISO9660 kato primerno AS/400 koito ne e chuval i za multisession CDs .... :> btw, za direktoriite - Joliet definira max 128 simvola za folderi koito ne ti vlizat kam imeto na faila i Neroto si gi poddurja :>



Тема Re: Koi?нови [re: 1OOnikz®]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано28.09.01 23:06



Да, и аз съм склонен да отдам предпочитание на Roxio - Platinum.

A sign from a Majorcan shop entrance:
Here speeching American.


Тема Re: НЕРОнови [re: тeлekoм]  
Автор Pro (bawler)
Публикувано02.10.01 10:22



abe ne e tolkowa prosto shtoto recordera e mnogo staro mitsumi deto po nqkakwa stranna prichina powecheto softowe izobshto ne go namirat che e tam... a pyk i e na nt mashina ;-/

| ах, недей - късаш ми сърцето!
| Pro


Тема Re: НЕРО [re: Goose]  
Автор Pro (bawler)
Публикувано02.10.01 10:23



prassi primocd 64
naj-qkiq soft kojto izobshto shte dokopash

| ах, недей - късаш ми сърцето!
| Pro



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.