Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За Get right и бързата връзка с интернет...нови  
Автор Бpaнимиp ()
Публикувано03.09.01 07:47



Имам Get right 4.3. Днес той се разтърси за по-нови версии и сам каза, че има Get right 4.5. Има ли смисъл да си слагам по-новата програма, в смисъл сваля ли по бързо и ако не-какво й е по-ново. Моля за бърз отговор. А(щях да забравя)! Има ли друга програмка, която да забързва връзката с интернет, като цяло и ако да(аз знам, че е да) съвместима ли е с Get right. Мисълта ми е да си забързам връзката, а може би и скоростта на сваляне. Ако знаете дайте ми и сайт от който да си я смъкна. Благодаря. Надявам се, че ще ми отговорите скоро.



Тема Re: За Get right и бързата връзка с интернет...нови [re: Бpaнимиp]  
Автор new (новак)
Публикувано03.09.01 08:22



Za HTTP spored men naj dobroto e Flash Get. Mojesh da si go drapnesh free ot: http://www.amazesoft.com/
Po-dobar e i ot download acceleratora, na sashtia princip uplatnjava vrazkata kato razdelja file na nekolko chasti, potdarja i avtomatichno prekasnati resumeta, ima i site explorer za da se rovish iz ftp-tata. Za ftp client ako si tarsish naj-dobroto spored men e FTP Voyager, mojesh da go otkriesh chrez google, no shte ti trebva i crack - ima ;)



Тема Re: За Get right и бързата връзка с интернет...нови [re: Бpaнимиp]  
Автор Йocapян (непознат)
Публикувано03.09.01 13:00



Напълно съм съгласен,че от FlashGet по-добро няма.Освен всичко друго има и български език,адски стабилна е,малка по размер и наистина изстисква абсолютно всичко от възможностите на връзката с интернета.



Тема Re: За Get right и бързата връзка с интернет...нови [re: Йocapян]  
Автор 1OOnikz® (Unlisted)
Публикувано03.09.01 19:33



с малката разлика,че DA,доколкото аз лично съм запознат със случая,не оставя никаква информация за тебе от където сваляш...

100nikz®


Тема Re: За Get right и бързата връзка с интернет...нови [re: 1OOnikz®]  
Автор Йocapян (непознат)
Публикувано03.09.01 21:42



Възможно е,но моя FlashGet също не оставя информация.Имам Norton Internet Security,който не допуска никоя програма да използва интернет връзката(за целта трябва да я настроиш) с изключение на тези,които ти си задал.А и освен това -каква толкова информация за мен може да остави която и да е програма.
Нямам кой знае какви неща за криене.Това ,което не бих искал да се знае за мен едва ли ще заинтересува някой.



Тема Re: За Get right и бързата връзка с интернет...нови [re: Йocapян]  
Автор 1OOnikz® (Unlisted)
Публикувано03.09.01 21:51



верно е по принцип,но когато почнат да ти пълнят пощата с боклук и не се сещаш как са ти намерили адреса може би ще смениш даунлод мениджъра..
а тва за специалната информация е абсолютно верно в повечето случаи.

100nikz®


Тема Re: За Get right и бързата връзка с интернет...нови [re: 1OOnikz®]  
Автор Йocapян (непознат)
Публикувано03.09.01 22:00



От около една година ползвам интернет,имам 5 E-mail адреса и ако щеш вярвай досега не са ме заливали със СПАМ.Може и просто да съм късметлия.
Но самия FlashGet не оставя нищо по сайтовете.Просто при инсталацията му
се инсталира и Radiate,което е и самия SPY,който събира информация за теб и я оставя по сайтовете.



Тема Re: За Get right и бързата връзка с интернет...нови [re: Йocapян]  
Автор 1OOnikz® (Unlisted)
Публикувано03.09.01 22:50



наистина е хубаво когато попаднеш на подобна програма... аз я пробвах преди,но ДА работи по-добре при мене... иначе,дано да си так и за в бъдеще аз също имам доста имеили и в някой от тях не мога да се отърва ти боклука,а в други просто нищо не получавам...

100nikz®


Тема Re: Относно Spy softwareнови [re: Йocapян]  
Автор valdo (Любопитен)
Публикувано04.09.01 01:52



Фен съм на FlashGet.
Да с FlshGet се инсталира и Radiate в резултат, на което се появавя рекламен банер. Но...
Има поне 2 начина човек да се отърве от Spy software:
1.


Програмката (Ad-aware 5.6 freeware) преравя регистри, директории, файлове и дава отчет за всичкия Spy софтуер на диска, като веднага след това можете да го изтриете. Внимание, някои програми няма да работят без Spy модула си. За щастие FlashGet си работи без проблем.
От горния сайт може да се теглят актуализации на търсещата машина на Ad-aware за нов Spy software.

А пък Evidence Eliminator ще ви отърве от Spy "модулите" на Windows и куп други програми, за които не се предполага, че правят разни работи зад гърба ви.

2.Използване на програма за проследяване процеса на инсталация. Например Inctrl5 (freeware)
След приключване на исталацията получавате отчет за промените в Регистри, добавени, променени, изтрити директории или фаилове. Ако знаете кои са файловете на Spy software от отчета ще видите къде са и Delete...

Всяко правило си има изключения, следователно има правила без изключения!!

Тема Re: За Get right и бързата връзка с интернет...нови [re: Бpaнимиp]  
Автортoтo (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 03:00



Само едно нещо не ми е ясно в тази дискусия - как може една програма като Flash Get да ти вдига скоростта на download, а GetRight да не може ако примерно съм dial up и по принцип не мога да вдигна повече от 3.5-4.0 к/s?? А??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.