Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема vypsroscheta po WindosMEнови  
Автор tarambuka3500 ()
Публикувано10.07.00 13:43



znachi vchera si instalirah WindowsME final, i vednaga vyzniknaha nqkoi vyprosi: 1. na vseki dql ot HDDto se syzdava nova skrita sistemna direktoriq "_RESTORE". za kakvo sluji tq? predi beshe samo recycled mamka im... a tazi na C: mi e 80MB i ne moje da se iztrie nisto ot neq, zastoto dava che filez se izpolzwat v momenta. 2. sled kato nqma veche DOS i komandite ot autoexec i config-a ne se izpylnqvat, kak da napravq taka che da mi se triqt nqkolko direktorii pri startup? (e.g. "deltree c:\windows\temp" beshe predi, ama sega ne stava) 3. Nqkakva ideq kak da nakaram MediaPlayer 7 da raboti po byrzo? predishniq, 6.4 ot 98SE si beshe nr.1, ama toq se vlachi kato baba na edni i systi filmcheta :((( otdelno che neznam kak da se dobera do opciite na video i audio codecs - prosta nqma otkyde!? plz spodelete!

Тема vypsroscheta po WindosMEнови [re: tarambuka3500]  
Автор Чавдар ()
Публикувано10.07.00 15:06



Нямам лични впечатления от Win Me, но от това, което съм чел, предполагам, че тази директория _restore ти я прави, защото тази версия може да си възстановява сама системни файлове в случай, че качиш някоя програма и тя запише по-стара версия на някой от тези файлове. Т.е. едва ли ще можеш да я разкараш.

Тема vypsroscheta po WindosMEнови [re: tarambuka3500]  
Автор FonManiac ()
Публикувано10.07.00 18:09



Muhaha :), Win otnovo se projavjava! 80MB, super! Njamam predstava za tozi problem, no po drugite: 2. Zashto ne probvash da napravish .bat file i da go slogish v autostart papkata na Windows. 3. Ponege ne sum probval oshte ME nito MediaPlayer 7, prosto otidi na www.microsoft.com i si iztegli versia 6.4 .

Тема vypsroscheta po WindosMEнови [re: FonManiac]  
Автор TV!000 ()
Публикувано10.07.00 21:23



Ти си щастлив - при мен въпросната директория е само 160 MB, И се каня да и тегля балтията :-). И аз в момента съм в процес на разучаване на въпросния WIN ME. Специално медия плейъра си върви много добре и стабилно. Аз съм с AMD k6-300/64 RAM.

Тема hmmmнови [re: TV!000]  
Автор tarambuka3500 ()
Публикувано10.07.00 22:12



be az sym s K6-2@500, ama kato pusna nekoi DIVX (MPEG4+MP3) film i se sduhva UJAS. a na stariq raboteha... 6.4 ne moje da se instalira vyrhu 7 - probvah veche :), a 7 ne moje da se mahne. I za kakvo sa mu nabutali tiq 1001 funkcii? Nqkoi ako znae kak da se accesnat settings na razlichnite codec-i? na 6.4 ot file->properties->advanced imash opcii, a v 7 gi nqma, ima samo nekvi divotii. a s .bat file-a ste probvam, no te ne se izpylnqvat nesto stoto command.com ne se zarejda. a vse pak ne moje da se otreche che WinME trygva dosta po byrzo, i raboti moje bi malko po dobre i po stabilno ot SE.

Тема vypsroscheta po WindosMEнови [re: tarambuka3500]  
Автор pjMarvin ()
Публикувано10.07.00 22:18



да сте ми живи и здрави ... щото с тоя нов Windows.... незнам... да вземете да се преброявате от време на време, че да знаем, че сте живи:))) по т.3. може ли MЕ-то да гълта повече памет, та за MediaPlayer да остава доста по-малко?

Тема za "_RESTORE"нови [re: tarambuka3500]  
Автор tarambuka3500 ()
Публикувано10.07.00 23:01



tui chudo se maha (po tochno namalqva do normalni razmeri - 2mb) ot ControlPane/System/Performance/fileSystem/Troubleshooting - disable system restore uraaa.

Тема za MP_6.4нови [re: tarambuka3500]  
Автор tarambuka3500 ()
Публикувано10.07.00 23:30



OK i mediaplayer 6.4 se nameri v "program files\windows mediaplayer\mplayer2" namerih si shibanitesettingsi na codecite - oste edin uspeh :)) veche nikakyv MP7 - pak dobriq star 6.4 :))

Тема za MP_6.4нови [re: tarambuka3500]  
Автор Tonimir ()
Публикувано11.07.00 00:58



При мен слагах MP7 под Win98SE но го махнах. Установих че ако в медия файла има грешки MP7 забива докато 6.4 го плейва без проблем. Но пък MP7 можеш да го накараш да чете CD-то дигитално и да го пуска през еквалайзера си.

Тема za MP_6.4 [re: tarambuka3500]  
Автор :O) ()
Публикувано11.07.00 05:01



abe taq dir - restore - da ne ste instalirali vurhi stariq win noviq ....ili nesho takova ? ....mediq player si e jivi layna i 6.4 vkliuchitelno .....kato playva movie i premestq window - vsichko umira ....v smisal zastiva ;O(( a puk divx si e na microsoft (ama malko hacknat) ne bi trqbvalo da ima problem s nego ....po-skoro problema e v hdd-to , skivay tam :O)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.