Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 07.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Спешно, моля за съвети ( TCP & Network)нови [re: FonManiac]  
Автор На зор ()
Публикувано12.03.00 21:31



Здрасти FonManiac, Идеята ти , естествено е най-добра, и най-ужасяваща. Погледнато в подробности няма НИТО ЕДИН компютьр да е еднакъв с друг. Това важи в известен смисъл и за мрежовите контролери. Но тях Windows ги познвава като един тип. НИТО един от всичките мрежови контролери, които пробвах на този компютьр, не промениха положението. Не се ли сещате нещо в BIOS което може да е от значение. Многото проби, обикновенно довеждат до успех, но причините често не се изясняват. BR.

Тема Спешно, моля за съвети ( TCP & Network)нови [re: Чавдар]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано12.03.00 23:20



Tova s oryazvaneto na bindingite v Win98SE ne deystva - pak ima dostyp. A problemyt sys sigurnost ne e hardueren, shtom ima komunikaciya i v dvete posoki. Sluchval se e na dvama moi priyateli, no ne znam kak se reshava. Kato mi se sluchi i na men - shte vi kaja, ama edva li - kato stava duma za seriozna rabota, se staraya da minimiziram znachenieto na faktoryt Micro$oft :-)))

Тема Да де, ама не...нови [re: На зор]  
Автор Охо Бохо ()
Публикувано12.03.00 23:56



Е....ето че стигна и сам до отговора кое прече на работата на системата ти :-))

Тема Спешно, моля за съвети ( TCP & Network)нови [re: Oho-Boho]  
Автор network problem ()
Публикувано13.03.00 10:54



напиши от някой друг компютър: net use x: \\името_на_тоя_който_не_работи\share_resource и виж какво ще ти каже според мен проблема е или в кабела, или в настройката на адаптера провери си тапите на coax p.s. win 9x слага настройки на net adapter каквито той си иска успех

Тема Спешно, моля за съвети ( TCP & Network)нови [re: На зор]  
Автор Serioznia ()
Публикувано13.03.00 11:05



Zdravej Ako problemut ti ne e hardueren - a mislia che shtom go vijdat drugite - ne e ! opitaj purvo da smenish TCP-to da e v diapazona 210-240 da kajem ... Ako ne pomogne dobavi NETBeiu - tova deto ot M$ go narichat protokol za Win mreji ....

Тема Спешно, моля за съвети ( TCP & Network)нови [re: Oho-Boho]  
Автор TV!000 ()
Публикувано13.03.00 13:05



A probva li da slozhish komputera na mqstoto na rabotesht? Neshto ne mi haresva tova deto si pisal 93 Ohma coax. Probvaj i druga konfiguracia na mrezhata, primerno da go varzhesh kam drug T-conector, ili probvaj s drug T-conector i tapa.

Тема Спешно, моля за съвети ( TCP & Network)нови [re: Oho-Boho]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано13.03.00 14:23



Mdam, koaksialniyat kabel oshte vreme ono si trebeshe da e 50 oma!

Тема Спешно, моля за съвети ( TCP & Network)нови [re: На зор]  
Автор FonManiac ()
Публикувано13.03.00 22:12



Da, prav si. Togava po prostoto - namirash ot njakade 50Ohm rabotesh kabel i 2 sigurni tapi, vruzvash problemnia komputar i edin rabotesht, preinstalirash 95 (kato izlichavash napulno staria :)) ) i probvash dali shte stane megdu dvata. Ako stane, probvash s tvoja kabel, ako stane - dobavjash oshte 1 mashina, i taka dokato vsichko trugne ili njakade se izduni.

Тема Softwareнови [re: Potencialen emigrant]  
Автор get_paid.web.com ()
Публикувано14.03.00 05:47



Da vi kaja opredeleno ne bi bilo hardware shtom ostanalite komputeri go vijdat. Sushto taka ne e i logon shtoto trqbva da si se lognal za da te vidat Samo ne razbrah kato ostanalite go vijdat mogat li da mu barnichkat po diska??? I sushto taka mojesh li da polzvash printer-a??? v network neighbourhood pokazva li vuobshte neshto??? vij dali workgroup-a e e edin i susht na vsichki komputri (ne znam i dali go ima tova na 95 no sus sigurnost e pri NT) i sushto taka se chuda kakvo mu e IP-to na toia neraboteshtia komp??? No spored men ako preinstalirash 95 tova shte se opravi shtoto toi se bazika taka ot vreme na vreme uspeh ako ne mojesh da go opravish mi pishi na email i shte si pitam uchitelia che tia znae mrejite ot kraka do peti.

Тема Softwareнови [re: get_paid.web.com]  
Автор На зор ()
Публикувано14.03.00 12:48



Да другите могат да бьрникат по него (това което сьм позволил да се бьрка) Конкретно IP - 192.168.0.5 , но пробвах и другите десеттина, на кото, другите компютри си работят нормално. Маската е 255.255.255.0 на всичките. Всичките са от една работна група - INTERNET се казва. (няма лошо в това) Поздрави


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.