Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пак проблем със Shut Down, но при Win98  
Автор PN ()
Публикувано05.02.00 20:17



Работя с Windows 98 и имам ATX захранване. Защо от време на време не иска да се изключва сам (компютъра де). Работи известно време нормално и един хубав ден ... забива на Shut Down логото. Знае ли някой къде е проблема?

Тема Пак проблем със Shut Down, но при Win98нови [re: PN]  
Автор GbrDead ()
Публикувано06.02.00 01:19



Da, v operacionnata s-ma. Syvsem seriozno, bez kapchica sarkazym.

Тема Пак проблем със Shut Down, но при Win98нови [re: GbrDead]  
Автор Tarambuka3500 ()
Публикувано06.02.00 23:22



ako ti e Windows 98SE ima patch na windows_update site

Тема Пак проблем със Shut Down, но при Win98нови [re: Tarambuka3500]  
Автор GbrDead ()
Публикувано07.02.00 01:45



10x.

Тема Пак проблем със Shut Down, но при Win98нови [re: PN]  
Автор KMFMS ()
Публикувано08.02.00 01:29



Pogledni si v control panel->system->devices. APM- Advanced Power Management, moge da se e skapal. Verojatno se rita s njakoe ustrojstvo. Tova se poluchava, zashtoto Windows 98 se pravi na mnogo hitar i naznachava resursite (IRQ i IO) pri startiraneto si- nali e Plug & Play :-). Ako tova e problema se opitaj da izkljuchish Plug & Play (Pray) ot BIOS i resursite shte ti badat vinagi edni i sashti ili pone naznachi tvardo IRQ na ustrojstvoto, koeto prechi. Tova trjabva da pomogne, ako pravilno sam razbral problemat ti. Uspeh.

Тема Пак проблем със Shut Down, но при Win98нови [re: PN]  
Автор Ivan Dimitrov ()
Публикувано18.02.00 19:15



Защото е Windows. Проблема съм го срещал много пъти на различни компютри и не знам при теб точно от къде идва. Можеш да пробваш да си преинсталираш драйверите за дънната платка (но внимавай, че за някой платки драйверите са страшна боза). Все пак ще ти кажа, че при един, два компютъра проблема се разкара от само себе си. ... а можеш и да провериш дали нямаш конфликти със системните ресурси в Control Panel | System Дано си го оправиш, въпреки че това са "бели ядове".... :-)))


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.