Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 29.09.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Sofiisko jitelstvoнови [re: Mishka s pretenzii]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 18:21



P-oooo-m-ooosht !!! Zalivat ni nachalni, bezskrupulni provinzialisti - njama vazduch, zadushavam se



Тема Re: Sofiisko jitelstvoнови [re: the_dude_78™]  
Авторkolyo traktorista (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 13:05



ami 4udesno kat zabranim na selqnite da idvat U sofiqta,mi tq 6i stani kolkot n6ta mahala,kolko ste ba6-sofiqncite brei, zabraihti sa i vii.



Тема Re: Sofiisko jitelstvoнови [re: kolyo traktorista]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано22.01.05 01:14



Роден съм в този град и принципно съм за бариери пред София ама после се замислих.. ми аз като ида в провинцията все пичове и стабилни мацки. Мръдна обратно в София и тук некви нахъсени дрипльовци и скубли от баси дивия прованс ама намаани кат че ли са стъпили първи на Марс.
Жалка работа



Тема NO COMMENT !нови [re: Kurupt]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано26.01.05 00:59



ето защо хората казват , че шопите са тъпо племе !

THE TRUTH IS OUT THERE -- HOW FAR ARE U WILLING TO GO TO GET IT !!


Тема даааааааааааааааанови [re: jjb]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано26.01.05 01:12



В София са събрани най-интелигентните и пробивни хора,

събрани са ! НО те са там , защото това е столицата на България и там се намират всички държавни и прочие институции. Но 90 процента от тези интелигентни и пробивни хора не са софианци !

И това е защото в природата ни е да се делим, да сме злобни и завистливи. Както другите мачкат България така и ние се мачкаме помежду си.



голяма глупост е , че това е в природата ни ! Това е някакъв мит, който такива нихилисти като теб повтарят! КОй толкова мачка България в момента не мога да се сетя??? А и не се мачкаме помежду си - разбира се има конкуренция - което е хубаво ! такава конкуренция съществува навсякъде по света. може теб да те мачкат ! Мен не ме мачка никой , а и аз не мачкам никой !

THE TRUTH IS OUT THERE -- HOW FAR ARE U WILLING TO GO TO GET IT !!


Тема Да бе ! welcome to Bulgaria !нови [re: nqkoj-sf]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано26.01.05 01:27



Във провинцията няма нормално кино, театър, музеи и т.н. Няма добри учебни заведения, перспективите за професинално развитие са ограничени

Разходи се малко !
Кина има във всеки по - голям град в БГ.
Театри - също !
Музеи - също !
Не ми казвай , че УНСС олицетворява БЪлгарската студентска общност. Корупция , далавери , професори пред инфаркт, които едвам се движат, никаква база! Срещу Софийският не може да се кажат толкова лоши неща ,но корупцията разяжда и този най - стар БГ университет. ПОне преподавателите са на ниво ! Американския Университет в Благоевград направо ви дърпа на светлинни години.
за професионалното развитие вече си прав - честито !

THE TRUTH IS OUT THERE -- HOW FAR ARE U WILLING TO GO TO GET IT !!


Тема po-vnimatelno ! toj e advokat !нови [re: mn_t]  
Авторloz (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 15:28



hal-haber si nema ot ni6to :))) toku vij dignal kryvnoto ot mislovni napyni

eeej, 6e znajsh na teh daljim si4ko



Тема Re: Sofiisko jitelstvoнови [re: HellaBad]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано14.02.05 11:39



zna4i ti hellabad li si kuv si ela parvo da jivee6 v Sofia i togava mi gi davai teq opredeleniq. Tva det go napisa nito e hubavo nito e pravilno. Sofianci hodeli da rabotat po moreto lqtoto mi rabotat i si pravat kupona mn qsno no otivat za malko dokato vie ot ostanalata 4ast na Bulgaria da ne kazvam provinciq gledate da pusnete korenite tuka i ne murdate nanikude dokato ne probiete v Sofiata kakto q nari4ate galeno. Vupreki 4e za lqtna rabota horata se orientiraha v USA i Angliq ne znam ti za koq godina mi govori6 ma dneska lqtoto e sezon za rabota v 4ujbina a vuv varna za prahosvane na pari koito e ostanal v Bulgaria, ot nikoi ne sum 4uval da hodi da raboti vuv varna naistina ti si purviq koito se izcepva nepodgotven po toq vupros. Drugoto koeto mi napravi vpe4atlenie e 4e Sofia bilo selo. Ako Sofia e selo ostanalite gradove moje6 da gi nari4a6 mahalite na Sofia. Tova 4e na nqkoi mu se e otdalo vuzmojnost da otide da raboti kudeto i da e i po vajnoto qvno e rabotliv ne ozna4ava 4e e nekadurnik ili neuda4nik, a to4no obratnoto ne znam za6to trqbva da ti obqsnqvam elementarni ne6ta. Istinata e 4e Sofia ne e selo moi 4ovek. Tova e grad, koito se razviva dosta dobre az ne sum selski emigrant i sum ot Sofia, po dobre ot vseki drug kato tebe, koito dori ne e idval tuk, moga da napravq razlikata kakvo be6e predi i kakvo e sega. A tova za sredniq iztok naistina ne mi se komentita edinstvenoto koeto moga da ti kaja e vij purvo koi e po blizo do sredniq iztok i koi do "diviq" evropeiski zapad. Ne znam za6to ste tolkova zlobni, ti ne se zaqjda6, a kakvo pravi6 togava, ne o4akvai nikoi da e na tvoeto mnenie tuk naistina ne znam kakva ti e celta vsi4ko tova sa gluposti. Ne si li razbral 4e na nas ne ni puka kakvo si mislite vie, purvo nikakva istina ne mi kazva6, vtoro ne e v o4ite i nqma i da bude, treto predizvikva samo neduomenie i sa4uvstvie. Sori pi4 kompleksar6tinata e u tebe 6toto az haresvam i plovdiv i varna i ne sum puskal mneniq tam v tehnite klubove kudeto ne mi e mqstoto po prostata pri4ina, 4e sum hodil i na dvete mesta po edin put i to za 2 dena, no mi haresaha. Vsi4ko tva e bezmisleno kakvoto i da napi6e6 nqma da ubedi6 nikoi v toq klub ako e sofianec v tvoite absurdni tvurdeniq. Prosto si go izbii ot tikvata i tva e. A sega ako si pro4el tova ili se izvini ili si obirai kru6ite ot klub Sofia. 4atka6 li za kvo ti govora a?



Тема Re: Sofiisko jitelstvoнови [re: joro]  
АвторKurupt (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 02:39



sofianci, da izmetem selskite bokluci ot nashia grad!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.