Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: вoлнa птицa]  
Авторgжugжu (Нерегистриран)
Публикувано22.06.12 20:02



Твоята информация, плюс друга - за другия проект. Питах на още едно място, отговориха същото, което и на теб. За втория проект - "детегледачките", също в другата агенция казват, че прри тях нещата си вървят по каналния ред. "Нашите специалисти" са оплескали нещата.
P.S.: Да аз съм

, просто одеве нямах време и не поясних, че инфото ми е от теб за "Детството".



Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: gжugжu]  
Автор вoлнa птицa (член)
Публикувано22.06.12 21:01



Друго си е човек като е информиран. Действаш под прикритие





Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: вoлнa птицa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.06.12 23:50



аз говорих с Котевска за парите по "Детство" - мрънка, мрънка, нищо не зависело от нея. Аз я питам - е, как не зависи от вас, кажете от кой зависи да се обадим на него, а тя ми отговори - звънете на когото искате. Колеги, представяте ли си - наглост. На кого да звъним вече. Вие от къде знете, че ще плащат.



Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: gжugжu]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.06.12 21:52



По програмата Детегледач наистина вече са нагли.За октомври платиха в края на май.Така,че за февруари чакайте през септември.



Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: aз]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано28.06.12 00:02



Колеги имате ли информация кога ще си получим парите, които изработихме още зимата по проект "Детство за всички"? Докога смятат да ги бавят? Просто вече нямам думи....то бива наглост, ама чак пък толкова....отчетоха си проекта, а тези които свършиха работата кучета ги яли................





Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: 123]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.06.12 14:58



Колеги, хайде да решим какво да правим, за да ни изплатят по-скоро парите по проекта "Детство за всички". От разговорите по телефона с АСП - по-точно с Котевска и Делчева , ми се струва , че въобще не са се забързали. А техните парички си вземат............навреме!!!!!! дали да се обадим на Главния секретар, а ...............



Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: az]  
Автор вoлнa птицa (член)
Публикувано29.06.12 15:51



Миналата седмица се обадих на Котевска обясни, че са изпратили някакви последни справки за одобрение в ДАЗД, обадих се и там на Доника Колева-ръководител на проекта, жената каза,че могат спокойно да започнат да ни плащат, това което тя имала да свърши въобще нямало връзка с плащането. Пак се обадих на Котевска, започна да мрънка, че в счетоводството на АСП държали на това потвърждение и др. тинтири-минтири. Понеделник пак ще звъня. Абе прехвърлят си топката и това е.





Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: вoлнa птицa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.06.12 17:02



Аз днес се обадих в счетоводството - на Делчева. тя каза, че не е виновна , че чак сега са и дали документите, тя не можела да смогне и не се знаело кога ще се плаща. а и като я знам колко е оправна....... Ядосах се и казах, че ще се обадя на Главния секретар, а след това на телевизията. колеги, нека бъдем настоятелни !!!!!!!!



Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: az]  
АвторAriGold (Нерегистриран)
Публикувано29.06.12 18:50



Предлагам следващата седмица да започнем да звъним всеки ден по телефона до АСП. Подиграват ни се със заплатите и с парите по проектите ли да търпим същото отношение???



Тема Re: " Детство за всички " - къде са ни парите????нови [re: AriGold]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.12 19:47



И аз съм на мнение да си търсим парите, които с право си заслужихме, защото лесно е да се събереш на конференция и да даваш информация за резултати, но трябваше да ни придружават когато отнесохме всички негативизми и ходихме по студа да им извършваме оценките им...

а на всичкото отгоре сега не ни и плащат...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.