Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: bb]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано26.04.11 23:27



е радвам се за теб щом ще ти се реши проблема с уволнението на гл.е-ти.



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: 11]  
Автор ads6 (непознат )
Публикувано27.04.11 09:31



На социалните работници май всички им пречат. Преди време се говореше против длъжностите информационно обслужване, старшите счетоводители, началник отделите, сега дойде ред на главните експерти. Ами да оставят само социалните работници и проблема ще се реши, да видим тогава колко са оправни. Несъмнено измежду гл.експрети има и хора , които не са си на мястото, но това е както навсякъде, нима при социалните работници всички са много компетентни , работни и безупречни. Навсякъде има "черни овце", така , че безмисбено е да се плюем един друг. Не ми е ясно обаче, ако в системата останат само социални работници , тогава против кой ще се говори. За завистливите хора няма покой. Нека всеки си глада работата , за която са назначени , а не в канчето на дургия и кой е дъргавен служител и кой какво работи. На който не му харесва , никой не го задържа насила в системата. Нека си потърси друга работа.



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: ads6]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано27.04.11 14:41



" Ще си потърси ама къде ще го вземат на другите места ще се иска работа, няма да може да мине само с клюки, интриги, лъжи и фълшиви болничн. Ще се иска и някаква тапия и малко елементарна култура и адмивистративни познания за останалите качества няма да говорим. И каво стана я да си седим в социалните че къде ще ни търпят , пък тук все пак на бюро, държавна работа правим се на важни , абе друго си е. Извода е да се махат образованите и кадърните те по- могат да се реализират някъде ама ние с това средно и с тая простотия къде да идем и къде ще издържим близо 17 години. " Това го пиша , защото съм вотпуск!! Важно е за отбелязване.



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: 11]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано27.04.11 14:43



Веднага видях грешките си. Въпрос на техническа компетентност в писане с клавиатура. Извинете ме.



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: 11]  
Авторiris (Нерегистриран)
Публикувано27.04.11 17:08



Напълно съм солидарна с изказаното мнение!Когато споделя подобни мисли върху мен се изсипват само злоба и жлъч!Но така е, истината боли ,когато се поднася в прав текст.



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: iris]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано27.04.11 18:53



Лошото е ,че всичко става така потайно и това дава поводи за грозни изцепки. Е кога ще ни кажат истината ? Защо е толкова тайно? Ние хора ли сме , имаме ли вообще някакви права?



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: 11]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.11 08:09



Истината е ,че главните експерти ще си останат държавни служители, споко



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: 333]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.11 09:41



Е какво ще се промени тогав? И вообще не ме интересува дали съм държавен служител или съм по трудово за мен е важен принципът да работя това което разбирам , обичам и съм се потрудила да го изуча. Важно е също достойното заплащане. А другите ала бала в този тук спор са излишни ! Благодаря все пак за информацията , ако е вярно разбирара се.



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: 11]  
Авторнeлu (Нерегистриран)
Публикувано28.04.11 19:49



През тези близо 17 години сме работили много, ама наистина много и то точно,съвестно и дисциплинирано.Колко молби сме приели, обработили и начислили, колко проверки от инспектората са минали без констатирани нарущения, затова сме още тук. Такива са били, а и сега са такиви изискванията за заемане на тази длъжност - социален ротник на държавна работа и на бюрце. Простотията , липсата на култура и елементарно възпитание нямат общо с образованието на човека.А дали сме в отпуск или болнични десетина дни,ние си знаем





Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: aмu cera]  
Авторвввв (Нерегистриран)
Публикувано01.05.11 20:59



Честит 1-ви май
Май прогнозите се оказаха пак в сферата на гадаене и предположения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.