Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: 44]  
АвторДO 44 (Нерегистриран)
Публикувано02.04.11 21:43



В нашата Д"СП" главните експерти ходят на анкети имат райони освен това приемат и обработват молби -декларации наравно със социалните работници по ППЗСП,ППЗСПД,ППЗИХУ,Наредба отопление,винетки,отговарят на жалби изготвят спавки. Но не виждам какво работят началниците на отдели , вземат много по-голяма заплата от гл.експерти за абсолютно никаква извършена работа тъй като тяхната работа е възложена на експертите. Началник отделите не познават нормативните документи и тяхното прилагане към определени казуси.
Аз съм соц.работник и съм възмутен от това положение в нашата Дирекция.



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: go rлaвeн ekcnepт]  
Авторrл.ekcnepт (Нерегистриран)
Публикувано02.04.11 23:43



Аз съм главен експерт и работя наравно със социалните работници и най-важното е че това нито ми пречи нито ми е обидно или нещо такова, но тук говорех за остналите за които явно не става дума при една реформа. Но пък щом пречим точно ние нека ни премахнат длъжностите е тогава ще ви се чудя на кого ще намирате косури и колко добре ще се чувствате.



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: rл.ekcnepт]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано03.04.11 08:32



Правилно , тук се разбира как точно по български всичко ни пречи ... Пречат АСП, пречат РДСП, пречат директори, пречат началник отдели, пречат главни специалисти, пречат социални работници с висше образование, пречат социални работници със средно образование...но виждате ли всеки е велик сам по себе си

Дааа народопсихология , българска



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: 123]  
Автормeтuн (Нерегистриран)
Публикувано03.04.11 11:06



Някой задавал ли си е въпроса, защо тук всички сме анонимни. Отговора на този въпрос показва зародиша на проблемите в така наречената "система за социално подпомагане".



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: мeтuн]  
АвторP (Нерегистриран)
Публикувано03.04.11 17:03



Не стана ясно какво ще се случи с гл.експерти- ще бъдат съкратени или ще бъдат преназначени на други длъжности?



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: P]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано03.04.11 17:53



Ще станат социални работници - методисти



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: 222]  
Авторjijih (Нерегистриран)
Публикувано03.04.11 19:03



;Ще станат ако са с необходимото образование / ако са инженери какви методисти ще станат

!



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: jijih]  
Авторrл.ekcnepт (Нерегистриран)
Публикувано03.04.11 20:28



А така сега!!! Значи аз съм магистър социална педагогика и ще стана социален работник методист а началничката ми ,която е с аграрна икономика ще продължава да бъде началник и да развива социална политика и дейности, защото така трябва или просто си е заплюла мястото или пък най-малкото е по-изгодна и лесно управляема понеже си знае че не си е на мястото. АБСУРД!!



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: rл.ekcnepт]  
Авторnegaror (Нерегистриран)
Публикувано03.04.11 21:14



Ти със социалната педагогика, може да се насочиш към някое училище за педагогически съветник или в детска педагогическа стая, но с тази диплома, може да прочетеш, че ти пише социален педагог, не социален работник.
При условие, че си в ОЗД съм съгласен да си методист, но в социалната закрила не.



Тема Re: РЕФОРМИ В АСПнови [re: negaror]  
АвторБOБOШEBO (Нерегистриран)
Публикувано03.04.11 22:02



Брей, ще се окаже, че аграрните специалисти са повече от способни и незаменими кадри. Това ще рече ли, че бенефициентите са сравнени с вегетиращи плевели и овчи стада? Нали именно аграрните икономисти и мениджъри са обучени да ръководят и менажират селското стопанство и животновъдството. Аз също съм завършила соц. педагогика, но поне в университета сме изучавали и основи на соц. работа, и методи на соц. работа, и соц. работа с лица и семейства, соц. работа с деца. Държавната и текущите практики са ни били отново в социалната сфера. А аграрните специалисти какво са усвоили в следването си, за да претендират за соц. подпомагане!? Такъв аграрен кадър назначиха и в Д"СП" Бобошево, с мотив, че е "впечатлила" началник О "ЗД" Ангелова-Дюлгерова. Досетете се сами с какво1






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.