Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
*Кратък преглед

Тема ИЗПРОСТЯВАНЕ!нови  
Авторпaтилaнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.11 22:23



Четейки само заглавията на темите, в клуба за взаимопомощ - ми става гадно, и обидно за нивото на пишещите тук...
А искат от АСП - на обучение да ни пращат -ха - ха.
Чистка на директори, заплати, парашутисти и тук там нещо насочено за естеството на това, което работим.
В този клуб съм от създаването му, но все по рядко ще влизам в него, понеже - това явно не е мястото за взаимопомощ, - което беше първоначалният замисъл!
Интересно, е че в другите клубове има модератор, който да следи нещата и да въдворява някакъв ред.
Жалко за хубавата идея!



Тема Re: ИЗПРОСТЯВАНЕ!нови [re: пaтилaнчo]  
Автор socialen_rabotnikМодератор (разбиращ)
Публикувано08.02.11 23:57



Ако, мислиш че модератор е цензур се лъжеш! Нямам намерение да трия, каквито и да било коментари, стига да не се използват нецензурни изрази. Иначе в интернет, както и във всяко ДСП има различни хора, но различието не дава основание за отхвърляне. Ако, определен коментар не ти харесва, може да коментираш това, но не и да отричаш. Този форум съществува още от 2006 година и възникна в резултат на желанието на много служители в АСП да общуват и коментират неформално проблемите.В този период към форума имаше доста интерес, имахме време на опит да се наложи от АСП лично, служебен модератор, който да трие неудобни коментари, също така и лично от АСП ни писаха писмо, което значи, че следят форума.
В момента всеки е свободен да пише каквото си иска, само следва да спазва общите правила.
Ако, имаш конкретни препоръки към моята дейност, като модератор, може да ми пишеш.
Лека!

Редактирано от socialen_rabotnik на 09.02.11 00:04.



Тема Re: ИЗПРОСТЯВАНЕ!нови [re: socialen_rabotnik]  
Авторпaтилaнчo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.11 19:56



Да имам!
Пускат се теми, с едно и също заглавие или значение по два и повече пъти...
Става разводняване...
Все пак можеш да слагаш някакъв ред.
Друго -коментират се хора, по начин по който се засяга личното им достойнство, да вярно е че всеки може да пише какво си иска в нета, но.. се пише анонимно а се цитират имена на хора, като се засяга достойнството им. Би трябвало да се намесваш - според мене, ...има и други неща, но все едно, никой не харесва да го критикуват -нали?
ps. Знам кога и защо беше създаден клубът, но ти знаеш ли до колко се запази смисълът на създаването му, и колко от някогъшните социални работници, го посещават!



Тема Re: ИЗПРОСТЯВАНЕ! [re: пaтилaнчo]  
Автор socialen_rabotnikМодератор (разбиращ)
Публикувано12.02.11 08:33



Явно си от засегнатите хора след като толкова сериозен проблем е за теб. Само да спомена, че коментираните личности обикновено са такива, които са публични и заемат ръководни длъжности, което означава, че всеко може спокойно да ги коментира. Това не е само тук, но във всеки форум, те и затова се създават тези форуми. Когато си се решил да ставаш някакъв ръководител, трябва да си готов за това. Разбира се при наличие на обидни думи, аз ще ги изтрия, особено ако имам сигнал за това от някой, който не е съгласен.
Винаги, когато е имало такъв сигнал е било реагирано.
Колкото до това, кой влиза тук, факта, че толкова години имаме посещаемост показва, че има необходимост от това някъде социалнит работници да изкажат истинското си мнение, без да се притесняват, че някой ще започне да им отмъщава. Ето, защо аз съм твърдо за свободното мнение.





Тема Re: ИЗПРОСТЯВАНЕ!нови [re: socialen_rabotnik]  
Авторyчyдeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.11 10:55



Тежко и горко на тази система ако това е мнението на социалните и работници. А по отношение на това да се споделя - с много малки изключения освен да се бълва жлъч спрямо накой който не харесваме друго не се пише. То си е типична българска черта, но не защитавай недоволните и неосъществили се които само тука в този форум скрити зад анонимността си се правят на велики. Сигурно в действителност лицемерничат и сервилничат на тези които плюят в този форум. Дано не е това нивото на колегите в социалната сфера





Тема Re: ИЗПРОСТЯВАНЕ!нови [re: yчyдeнa]  
Авторpatilan4o (Нерегистриран)
Публикувано12.02.11 12:21



Дано не е това нивото на колегите в социалната сфера


- и аз силно се надявам.
И между другото - мод - не позна!!!!
Не съм от засегнатите лично, просто изказах мнение.



Тема Re: ИЗПРОСТЯВАНЕ!нови [re: socialen_rabotnik]  
Авторpatilan4o (Нерегистриран)
Публикувано12.02.11 12:28



PS
Понеже споменаваш -да изкажат истинското си мнение - мисля 4е е подходящо от клуб взаимопомощ да се преместим в клуб мнения и по конкретно в Стария клюкарник
- не мислиш ли?






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.