Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За прословутите 10.00лв., КОЛЕГИ!нови  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано20.12.08 11:44



Уважаеми Колеги,

По повод Вашите писания относно тези десет лева честно да ви кажа ставате пребанални и скучни. Мисля, че като дадете тези десет лева няма да олекне чак толкова джобчето или портфейла ви. Смея се на Вашите доводи, че парите не са искани по реда, който Вие искате - "По достоен начин"! Няма нищо по достойно от това да дариш без да питаш и да не продължавате да дрънкате празни приказки. Достойният човек би си замълчал! Много важно, че са ви поискани пари по списък или по др. начин, недейте да мелодрамничите и да пълните форума с тъпи изкази. Аз искам да Ви приканя да дарите по един лев и за "Българската Коледа", като изпратите само един SMS на номер 1117., БЛАГОДАРЯ!
Колеги, има и други обикновени хора, които четат и посещават форума ни, не се излагайте!
Нека това да прозвучи като укор за Всички Вас, които сте недостойни и неправни в думите си!

Приятен ден!



Тема Re: За прословутите 10.00лв., КОЛЕГИ!нови [re: Диpekтop]  
АвторДo Диpekтop (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 11:53



Добър ден!Извенете,защо не сте написали Вашата фамилия и от кой град / населено място/ сте?





Тема Re: За Директор [re: Дo Диpekтop]  
Авторkiki_monik (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 13:44



Нека и аз ви кажа нещо. Не е проблем , че са ни приканили да дарим по 10 лв.За мен проблем щеше да е ако ако този ден не бяха привели аванса. Аз щях да се замисля дали да дам тези парички. И повярвайте, не защото не съм искала да ги дам, а защото при мен финансите обикновено са кът. Не се оплаквам, просто ми е трудно да се справяме сами с детето, но... Е карам я някак си де
Та моля г-н ДИРЕКТОР, не обиждайте така колегите, не сте на мястото на който от нас и просто едва ли ни вярвате за някои неща.
Благодаря за търпението да прочететохте това.





Тема Re: За прословутите 10.00лв., КОЛЕГИ!нови [re: Дo Диpekтop]  
АвторДo Диpekтop (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 13:48



Ти не разбра ли, че въпроса е принципен, а не за това дали ще ни олекне джоба с 10.00 лева? Твоето джобче с колко олекна? И ако обичаш без призиви за "Българската Коледа", защото и без такива призовкари като теб си ги пускаме! Я пусни такъв призив и до ония 240 "мили, сладки, умни, работни, честни и некорумпирани"! И недей да манипулираш обикновените хора, които четат в този клуб с това твое писание! Коя политическа партия те сложи на поста Директор? Работил ли си, като социален работник? И ако е Да колко продължи това?



Тема Re: За прословутите 10.00лв., КОЛЕГИ!нови [re: Дo Диpekтop]  
Автордo диpekтop (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 16:47



Няма да ни олекне джоба! И без това във всяка дирекция си има по няколко, които ежедневно идват и си искат пари и ние все даваме - по левче, два или пет. Но си ги даваме от сърце. И ако ги съберем за цялата година ще са много повече от тези 10 лв Не в това е проблема! Колко жалко, че има такива като вас, които наистина не схващат за какво иде реч. Тоталитарния маниер на управление е непоносим. Не можеха ли да ни пуснат по едно писмо по ел.пощата, /можеха и го доказват с противоречащите си указания/с което да докоснат сърцата и чувствата ни! Можеха. Но за тях ние сме войници без право на мнение т.е. плебеи. И на тях им идва края.....



Тема Re: За прословутите 10.00лв., КОЛЕГИ!нови [re: дo диpekтop]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 20:29



Колежке, ти за Българската Коледа не бери дерт! Организаторите й знаят как да ни провокират да пуснем по няколко SMS-а! Това не ти е баба Дряна - със сопата и айде.....



Тема Re: За прословутите 10.00лв., КОЛЕГИ!нови [re: възмyтeнa]  
Автордoдиpekтop (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 22:39



Сега разбирам какви колеги пишат във форума ,хора които нямат образование но имат голямо желание да са директори и разни си там началници имат и нужните връзки , но не им стиска и с това образование могат да си дремят като социални работници и това ги измъчва ,че има успели хора , които да ги управляват ,а те с тяхното голямо самочувствие да изпълняват .злобеят ,но.... не може без шефове бе колежке да си пропорочела повечко !!!!Имаш много ,но ти трябва още нещо така, че ще изпълняваш каквито и началници да имаме."Заблудите са ценни , но от време на време"



Тема Re: За прословутите 10.00лв., КОЛЕГИ!нови [re: дoдиpekтop]  
Авторgggg (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 02:32



Щом се смяташ за успял , трябва да ти кажа ,че си много жалък!! Къде си успял ? В НАЙ НЕПРИВЛЕКАТЕЛНАТА СИСТЕМА В БЪЛГАРИЯ!! Там където са събрани хора с образование което не се кутира никъде другаде! Директор на какви хора си замисли се ,какви правомощия имаш??Даже и екип нямаш възможност да си избереш.



Тема Re: За прословутите 10.00лв., КОЛЕГИ!нови [re: дoдиpekтop]  
Автордo диpekтop (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 11:20



не разбрали , че проблемът не е в 10-те лева а начинът им на поискване.
когато човек дарява би трябвало да остане анонимен и да не бие тъпана за това .Но сега съм принудена да кажа , че преди известно време сме събрали много повече от по 10 лева за болно дете от нашия град.Моя колежка си дари половината заплата за друга също благородна кауза.Никой няма право да ни налага за кой и по колко да даваме , ето това е.Догодина и без заплата да ме оставят пак няма да им ходя по гайдата.И все пак проведохме достатъчно консултации и намаляването на ДМС-то си е незаконно отвсякъде.



Тема Re: За прословутите 10.00лв., КОЛЕГИ!нови [re: дo диpekтop]  
Автори aз дo диpekтop (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 18:26



Да ,колега/жке, незаконно е и противоречи на всякакви правила, но какво от това! И хляба е в тях, и ножа е в тях. Така решиха и го направиха. И нищо не можеш да направиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.