Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Имам въпрос за назначаването...нови  
Автор carmilla (le fanu)
Публикувано24.06.08 13:32



Здравейте, става дума за Закрила на детето.Имате ли идея колко време се чака заповедта за назначаване...Документите съм подала в началото на месеца, но до този момент няма още обаждане нито към мен ,нито към съответния отдел...Има ли някакви срокове ,които са регламентирани все пак за назначаване в тези отдели?
Мерси на всеки отговорил





Тема Re: Имам въпрос за назначаването...нови [re: carmilla]  
Авторmmmm (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 14:51



няма срок за АСП, когато си решат те, а най-добре е директора на съответното ДСП да се обади в Човешки ресурси, може да не отговаря лицето за длъжността



Тема Re: Имам въпрос за назначаването...нови [re: mmmm]  
Автор carmilla (le fanu)
Публикувано24.06.08 17:49



Ами при условие,че са ми приели документите. Директора на отдела ме е одобрил.Тоест със сигурност от отдела ме искат...Просто ми беше любопитно колко ще се чака още за заповедта...А при условие,че това ми е специалността...какво друго би следвало да не стане...?
Сега есента ми е последния семестър и завършвам социални дейности.Не вижадм спънки от страна на документи и тн...



Тема Re: Имам въпрос за назначаването...нови [re: carmilla]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 18:56



те си назначават само който си искат и в нашия отдел искахме един човека и пратихме предложение но на него дрянска написа само "не" без да дава обяснения защо,и момичето имаше висше соц.дейности,но може да се е променила УСПЕХ.



Тема Re: Имам въпрос за назначаването...нови [re: 123]  
Автор carmilla (le fanu)
Публикувано24.06.08 22:20



А за кой отдел става дума?Аз за София питам дали някой има инфо ....



Тема Re: Имам въпрос за назначаването...нови [re: carmilla]  
Авторнeдoчakaлa нaзнaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 07:49



И на мен ми взеха документите,но после ми ги и върнаха.И съм завършила социални дейности преди 9 години,а имам и стаж...Не искам да те отчайвам,но...питай в ДАЗД.Дано да ти отговорят.



Тема Re: Имам въпрос за назначаването...нови [re: нeдoчakaлa нaзнaчeни]  
Автор carmilla (le fanu)
Публикувано25.06.08 10:44



Значи ,тази наша мила Родина е просто трагична.Не стига,че работата е абсолютно самарянска и неблагодарна , а и просто никой нищо не ти казва.Не разбирам политиката на министърката и шефовете,а може би и не трябва...Но ми се иска да работя това,което 5 години уча...Чакам от преди нова година...дано все пак се получи...Но нещо ми се струва ,че нещата се разсъхват с всичко-никой нищо не ти казва,а и на шефката на отдела също...





Тема Re: Имам въпрос за назначаването...нови [re: carmilla]  
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 11:05



Ако наистина държиш да започнеш работа в АСП не преставай да си подаваш документите отново ...и отново....и отново...докато стане. Ако ли пък не - потърси си по-доходоносна работа /прочети останалите мнения и ще разбереш, защо/...



Тема Re: Имам въпрос за назначаването...нови [re: cъвeт]  
Автор carmilla (le fanu)
Публикувано25.06.08 12:32



Ами ДА държа да започна,за да реализирам все пак това,което уча вече толкова години...Разбрах ,че се бавели заради счетоводителите,които масово искали да напускат и щели да ги правят държавни служители...
Абе скапана държава -това е май за жалост истината:(((



Тема Re: Имам въпрос за назначаването...нови [re: carmilla]  
Авторбившa c.p. (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 18:55



Почакай да се вредиш след тези със средно образование и след пенсионерите.Прочети всички рубрики и ще разбереш как напразно си си губила 5 години в следване.Сега на мода в АСП и ДАЗД са тези,завършили средно образование и...както се разбра пенсионерите като г-жа Дряна и Маслото.Не искам да те разочаровам,но това е действителността.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.