Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема подигравка със счетоводителите  
Автор456 (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 21:24



колеги какво мислите за увеличението от 15 лева ,подиграват се със счетоводителите,увеличиха работата,съкратиха хората,а социалните работници получиха увеличението



Тема Re: подигравка със счетоводителитенови [re: 456]  
Автор123!!! (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 22:07



Ти поне имаш увеличение. Има колеги, които нямат такова, т.е. 0% увеличение.



Тема Re: подигравка със счетоводителитенови [re: 456]  
Авторбяcнa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 22:16



Колеги, вече за сетен път се убеждавам, че в АСП са събрани всички некадърници, и си нямат хабер понятие кой каква работа върши в Д "СП",според мен и директорите са виновни що не си вдигнат задниците и да отидат в АСП и да им разяснят на тия малоумници там за какво става дума .
Аз напускам скапаната система а Вие колеги ако искате да се гаврят още с вас, си стойте сокротце соблаго!!!!!!!!!!!!



Тема Re: подигравка със счетоводителитенови [re: бяcнa]  
Автор44 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 08:57



заплатата на гл. експерт се вдигна от 351 на 418 какво ще кажете 10 % ли е увеличението? а който върши работата му замазват очите с някакви 10 - 20 лв. Да остават да работят некадърните началници, които една справка не могата да направят



Тема Re: подигравка със счетоводителитенови [re: 456]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 09:11



Моето увеличение е 8.00лв. А какво ще стане ако не направим отчетите си?



Тема Re: подигравка със счетоводителитенови [re: Пeпи]  
Автор111111111111111111111111111 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 10:43



вместо да ревете из форума, вземете напуснете. и не го казвам, за да се заяждам. за да се усетят горе, трябва да бъдат стреснати.



Тема Re: подигравка със счетоводителитенови [re: 11111111111111111111]  
Авторcт.cчeтoвoдитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 11:50



Колеги,по голямо подигравка с професията счетоводител не съм изживявала.
То бива бива ама чак толкова не бива.Единственото пешние е да ги оставим без отчет за м.май...Какво ще кажете?



Тема Re: подигравка със счетоводителитенови [re: cт.cчeтoвoдитeл]  
Авторoмepзeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 12:46



Наистина съм омерзена от безотговорността на решаващите фактори в АСП. То бива бива, но това наистина е подигравка с труда на счетоводителите, които изцяло поеха направената "реформа" и работата им се увеличи многократно... още от предишното прехвърляне на ОСЗ-тата към ДСП.Знаете ли колко лекарства пия вече.... и всичко от нерви и напрежение, главно свързани с работата ни на счетоводители в АСП. Това наистина не се издържа! Но преди да напусна, апелирам наистина към всички счетоводители, дайте да се организираме и да си предявим исканията по официален начин и ако не ни се обърне внимание, тогава можем да преминем към протестни действия- неизготвяне отчетите в срок, не плащане на соц. помощи, не начисляване и изплащане РЗ на служителите и на лицата от ПВЗ...Помислете си хора!!!



Тема Re: подигравка със счетоводителитенови [re: oмepзeнa]  
Авторda ama (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 13:54



Колеги, АСП ви е дало горната граница за заеманата от вас длъжност.Вината не е АСП, директори и т. н.Погледнете лимитите за заплати на вашето длъжностно ниво!!!!!!!!



Тема Re: подигравка със счетоводителитенови [re: 456]  
АвторЦвeтa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 15:26



Колеги много съм разочарована и обидена от страна на АСП Да вярно достигнали сме тавана на РЗ по нормативна уредба Но дамите и господата защо забравиха, че вече не обслужваме една, а две и три общини При това сумиране на населението вече попадаме в другата категория общини Ние изнесохме цялата структорна реформа. Ако пък и това не им харесва като мнение защо не ни дадът друга длъжност която да позволява да ни повишат РЗ например страши специалист или както те си изберат Вече не знам какво да мисля






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.