Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: 12% по-малко ще сме!нови [re: Cилвия]  
Авторaбв (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 09:54



Не всеки е имал възможност да завърши висше. Така че не говори против среднистите, все пак са ти колеги.



Тема Re: 12% по-малко ще сме!нови [re: Cилвия]  
Авторaбв (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 09:58



То като вие нямате работа други имат, а и за началниците е така навсякъде. Не разбирам какво против имате среднистите. Проблема не е в тях, на на върховете в системата.



Тема Re: 12% по-малко ще сме!нови [re: Cилвия]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 13:27



при нас има среднисти, който са много по в час от вишистите и вършат работа колкото двама вишисти соц. работници - зависи от личността на соц. работник а не от стажа и образованието. и при нас работата никак не е малко, но не е разпределена равномерно- на едни повече на други по малко, а заплатите еднакви. какво ме интересува че едикой си няма да се справи нали взема същата заплата и има същата оценка като мен



Тема Re: 12% по-малко ще сме!нови [re: Cилвия]  
Авторsoc.rab (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 13:58



Браво на вас,дето сте я докарали да нямате работа!Кажете как става,че на нас явно не ни стига акъла.
А пък по отношение на среднисти-вишисти:Аз съм вишист.С две магистратури.Обаче шапка свалям на среднистите в нашия отдел.От тях съм научила всичко и продължавам да се уча!
Образованието не е критерий за качеството на извършваната работа!
И щом не сте го осъзнали-явно е нямало смисъл да учите!



Тема Re: 12% по-малко ще сме!нови [re: мтcп]  
АвторCokpaт (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 16:00



Уважаеми колежки,зогърбете за един ден тревогите и напрежението.Спомнете си, че сте жени - цветята на живота.
Бъдете здрави и щастливи! Ние, Вашите колеги Ви пожелаваме много по-добри дни!



Тема Re: 12% по-малко ще сме!нови [re: Cилвия]  
Автор456 (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 16:22



Какво искате от среднистите? Те ви вършат работата /черната/.



Тема Re: 12% по-малко ще сме!нови [re: Cokpaт]  
Авторkolejka (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 16:40







Тема Re: смешни стенови [re: kolejka]  
Авторcoциo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 16:49



Защо си мислите, че ще гледат образование изобщо. Вие длъжностни характеристики нямате ли ???? Там ясно е написано- образование - С Р Е Д Н О
Та защо си мислите уважаеми колеги, че трябва да си отидат тези с по-ниска степен на образование .
П.С : За тези които ще ме "нападнат"

искам да уточня- аз съм с висше образование- степен магистър. , но не мисля, че това има значение като сложим гореизложеното ......



Тема Re: смешни стенови [re: coциo]  
Авторlots (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 18:56



Специално за работата в отдел "Социална закрила" изобщо не мисля,че е необходимо висше образование. Аз съм завърил социални дейности,но никога в университета не сме учили за глупостите с които се занимаваме всекидневно. Тук се изисква да си добър калкулант и да имаш интуиция, тва е.
Иначе за работата по закрила на детето не мога да се съглася,че може да работи човек със средно образование.
Все пак ако ще се прави социална работа, е необходимо да се спазват някакви стандарти,един от който е специализирано обучение.
Но ДСП-тата все по-малко има време за социална работа,така че няма проблем да работят среднисти.В АСП социалната работа не се стимулира.



Тема Re: смешни стенови [re: coциo]  
Автор tuxli4ka (непознат )
Публикувано07.03.08 21:27



Абе, колеги, не проумяхте ли вече, че сами сме си виновни за положението, защото мълчим и сме станали истински мазохисти - колкото повече ни натискат, толкова по-хубаво ни става. Последният факт - попълнихте ли декларациите за болестите, за бременността и т.н.? Ами че тази декларация е в пълно противоречие със Закона за защита на личните данни!!! На 17 септември 2007г. Дрянска ни е забранила със специално писмо да работим с данни за здравословното състояние, сексуални и др. въпроси на гражданите, а от нас искат да декларираме точно това. И всички безропотно го направиха. Аз тази декларация отказах да я попълня пък да става каквото ще. Нека да видим как ще ме съкратят след като не могат да се хванат нито за образователния ми ценз, нито за работата ми, а имам и оценка 2 на атестацията. Все пак кой, ако самите ние не защитим достойнството си?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.