Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: @]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 11:46



ДО ДИРЕКТОРА,
УВАЖАЕМИ ДУМАТА АФЕКТИРАНИ СЕ ПИШЕ С "А" НЕ "ЕФЕКТИРАНИ"



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
Автор111111111111 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 15:53



цялата работа с атестациите е тотално сбъркана. факт е че директорите и,където нещата са сложени така, протежираните от тях началник отдели получават високи оценки, а соц работниците, въпреки непосилния, на моменти, труд който полагат, като цяло са ниско оценени. още една огромна недомислица е, че директор ли началничк отдел със социално или н-тото образование оценява един икономист или юрист при това със самочувствието, че въпреки бъкел не разбира от техните професии, само поради факта че е директор праска такива констатации че ум да ти зайде.



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: 111111111111]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано03.12.07 16:29



Уважаеми,

Тезата за атестирането ти е ограничена от смисъл и авторитет!
Израявайте се нормално и категорично, че сте несъгласни, а не бъркайте изречността и падглоритта си за изказ на правота! Объркващо е! Все едно с/у мен е дефетирал примат на човешкото същество с ум на паразит. Съжалявам, че изричм тези думи, но съгласете се с мен, че има много ограничени хора. Застанал и пише, ама какво? И той не знае! Как може?



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
АвторKaka Пeнa-чиcтaчkaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 17:05



Другарю дирек-ТОР,не е зле да отидеш на дофтур.Може и нищо да ти нема,а да е вследствие прегряване на главичката ти от необичайно високите за сезона температури.



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
АвторПaцak (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 17:09



Имаше един Руски филм - на фантастична тема!!!!! Абе г - н Бос т.е ДРЕКТОРЕ на какъв диалект говориш??????? Изглежда на ЧУНТОСВАНСКИ????? Ако е истина, че 15 г., командориш то излиза, че ще се пенсионираш, като родните депутати единствено в парламента, ти като "БОС" нали знаеш има и др. значение!!!!!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
Автор11111111111111 (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 15:36



безкрайно неуважаеми г-н директор,
са сетен път се убеждавам, че задължително изискване за постта е тъпотата. да ме наричаш примат, дефетирал и т.н, поради простата причина, че не ти стига директорския мозък да разбереш думите ми, е първо много жалко за теб, второ подвърждава тезата ми че за теб длъжността определя възможностите, а не обратно. това последното във връзка с коментара, че без необходимите знания в съответната област давате-ти и другите като теб-крайни оценки за професионални качества.
колкото до директорския ти правопис-седемгодишния ми племенник е по-добър.



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано04.12.07 16:08



Уважаеми колеги,

Честито, ще има пари за облекла!
Остава само да се снабдите с фактури!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
АвторИO (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 17:15



Спокойно и таквози чудо се продава на пазара..........................Само да бяха оценили инфлацията щот от две години назад тази сума е непроменена!!!!!!!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
Автор@1111 (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 19:55







Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: ИO]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано05.12.07 15:31



Винаги сме спокойни!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.