Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Чиcтaчka]  
Авторbqsnaa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 14:56



В нашата дирекция нямаме н-к отдел от 3 години пак за икономия на средства сигурно, но идваше една колежка от О”СЗ” като временно изпълняваща длъжността и подписваше докладите на соц. работниците. На нея не и оставаше време да се занимава с другите неща които са и задължения , като н-к отдел “СЗ”. Това се правеше от друг човек и накрая когато той реагира за написаните неща в оценка не за самата оценка “3” отговора беше “ееееееее та нали трябва да се пише нещо” .
Та вижте колко обективни са оценките “просто трябва да се пише нещо” защото, няма наблюдения върху работата в нашата Дирекция.



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Чиcтaчka]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано30.11.07 15:04



Не ми харесва там, долу е по - добре, пък и от шест години никой не ме е сменил, а съм врял и кипял от таз управа! Предлагам ти там да отидеш и да видиш какво е, дори и като "чистачка" ! Тогава ми пиши пак!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
АвторДзън дзън Гaнke лe (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 15:11



Бравос похвално,бурни ръкопляскания за таквиз кат тебе-АДМИРАЦИИ...............
Ами ,аланкоолар,защо имаш толкова констатации от Инспектората като си толкова качествен ръководител,бе защо не хвана грешките на соц.работниците ти и цялата плеяда от началник отдели и главни специалисти,които нищо друго не правите,освен да проверявате пчеличките ..........Ами как да няма недоволни граждани пред кабинета ти,като им пишеш откази.Да си видял недоволен от това,че му отпускаш помощ..........





Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Дзън дзън Гaнke лe]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано30.11.07 15:27



Уважаеми,

Не какзвам, че в Дирекцията има фрапиращи, непростими констатирани грешки. Във всяка Дирекция има, нали?

Дали отпускам или отказвам, то това не се определя от мен. Има Закони и Правилници те трябва да се спазват! За съжаление, не всички отговарят на условията. Говорех за неморално отношение на социалните работници към гражданите. На всякъде го има това явление!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
Автор social (Social)
Публикувано30.11.07 15:40



А бе "ДИРЕКТОРЧЕ" ЗАДРЪСТЕНО, какви ги БЛЕЩИШ, байко?
Я иди са гуркай на морето под леда, белким ти дойде ума!
Много си компетентен, като те слушам чак ми са прииска да та сменя! Стигат ти толкова години управа! МУМИЯ ЗАСПАЛА!





Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Бoюka]  
Автор social (Social)
Публикувано30.11.07 15:45



Абе БОРЮК и тука ли се мушна, бе?


Ти си като СКОПЕНО ПРАСЕ, де не те ОЧАКВАТ там са РОВНЕШ! Завърти са на ляво и се РЪГНИ в КОРИТОТО, там има пари"ЧКИ" за още една къща!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
АвторMypзил (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 16:14



Уважаеми директор,разбира се,че има навсякъде такива случаи.А дали некъде другаде има такова неуважение на обслужвани лица към обслужващ персонал,включая заплахи,псувни,обидни обръщения...............А колкото до отказите не сте ли съгласен с тази фраза -съд като слънце,закон като ластик.......само не ми казвайте,че при вас такива случаи няма............врати и вратички колкото искаш..............



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: social]  
АвторБaбa kъx. (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 16:18



Я по-кротко,де -прибери калъчката и се дръж нормално..........



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Mypзил]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано30.11.07 16:46



Уважаеми,

Историята познава много случай! Не изключвам и нашата Дирекция! Ефектираните граждани са много, но да не им се връзваме, защото всичко ни се трупа на гърба! Аз винаги съм апелирал за разумни обяснения и подход към раздразнителните ни граждани. Познаваме се! Колкото до Законите и Правилниците, да, има вратички и съм съгласен напълно с Вас! Но нека да незлоупотребяваме и да бъдат в рамките на допустимото.



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано30.11.07 17:13



Уважаеми колеги,

Пожелавам Ви приятен уикенд!
До понеделник с нови сили и чист разум!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.