Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: @@@]  
АвторCъвecт (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 10:07



Учудвам се на страха, който Ви пречи свободно и искренно да изложите и поставите на преден план очевадните истини!!!!! Всички знаем алгоритъма на оценяване и няма смисъл да повтаряме едно и също до втръсване!!!??? Идеята ми бе следната този директор да разбута мъглявата си глава, защото истината е една. Направи така, че и другите да са горе - долу като тебе!!!! Ако искаш да те запомнят с добро, а не като бройка от празното множество на управляващата ТРИГЛАВА ЛАМЯ!!!!! РАЗБРАХТЕ ЛИ !!!!!!!!!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
Автор Бoюka ( САС"Подкрепа" )
Публикувано30.11.07 10:33



Абе оти нападнахте директорката бре ора.Ами тя е такава каквато системата изисква ,имай предвид агенцията.

Имайте предвид ,че ще искам отмяна и преатестиране заради нарушена процедура на провеждане на атестирането.
Аз казах.

тл. 02 870 3353-моб 0889 501 931


Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Cъвecт]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано30.11.07 10:45



Уважаеми,

Искам да изтъкна, че съм бил в главната управа! От там излязох с чист разум и съзнание, с достойно уважение от колектива. Да, сега съм три стъпала по - долу, но не ми пречи да съм уважаван от тез, които в частност управлявам. Авторитетът ми е голям и тежък. Достоен! Минал съм тези времена на тоталитаризъм. Да, колега, оценяваме и поставяме високи оценки, да, може би подбираме! Не крия и не търся извинението от никой. Има социални работници, които действително работят. Те са потупани по рамото и са оценени подобаващо добре от моя страна. Има социални работници, които обаче гледат да претупат Нормативната база. На тях каква оценка да поставя?

Уважаеми, нашата работа е свързана с много напрежение и много отговорност. Както казах във вчерашния си увод, винаги гледам да предоставам на служителите си добра обществена и междуколегионална обстановка. Надявам се, че има и други Директори на Дирекции, които правят същото.

Приятен ден!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: @]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано30.11.07 10:47



Уважаеми,

Искам да изтъкна, че съм бил в главната управа! От там излязох с чист разум и съзнание, с достойно уважение от колектива. Да, сега съм три стъпала по - долу, но не ми пречи да съм уважаван от тез, които в частност управлявам. Авторитетът ми е голям и тежък. Достоен! Минал съм тези времена на тоталитаризъм. Да, колега, оценяваме и поставяме високи оценки, да, може би подбираме! Не крия и не търся извинението от никой. Има социални работници, които действително работят. Те са потупани по рамото и са оценени подобаващо добре от моя страна. Има социални работници, които обаче гледат да претупат Нормативната база. На тях каква оценка да поставя?

Уважаеми, нашата работа е свързана с много напрежение и много отговорност. Както казах във вчерашния си увод, винаги гледам да предоставам на служителите си добра обществена и междуколегионална обстановка. Надявам се, че има и други Директори на Дирекции, които правят същото.

Приятен ден!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: @]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано30.11.07 10:48



Уважаеми,

Искам да изтъкна, че съм бил в главната управа! От там излязох с чист разум и съзнание, с достойно уважение от колектива. Да, сега съм три стъпала по - долу, но не ми пречи да съм уважаван от тез, които в частност управлявам. Авторитетът ми е голям и тежък. Достоен! Минал съм тези времена на тоталитаризъм. Да, колега, оценяваме и поставяме високи оценки, да, може би подбираме! Не крия и не търся извинението от никой. Има социални работници, които действително работят. Те са потупани по рамото и са оценени подобаващо добре от моя страна. Има социални работници, които обаче гледат да претупат Нормативната база. На тях каква оценка да поставя?

Уважаеми, нашата работа е свързана с много напрежение и много отговорност. Както казах във вчерашния си увод, винаги гледам да предоставам на служителите си добра обществена и междуколегионална обстановка. Надявам се, че има и други Директори на Дирекции, които правят същото.

Спорен ден!



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Бoюka]  
АвторHЯKOЙ CИ HИKOЙ (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 11:40



ОЦЕНЯВАНЕТО СИ Е ПАР ЕКСЕЛАНС Р А П О Н Ь О В А П Р Ъ Д Н Я - надявам се,че ме разбирате и ще ме извините за "нецензурния" израз





Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: @@@]  
Авторs4etovod (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 11:47



Поздрави на @@@! много добре казано,така сигурно е в всички дирекции



Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: HЯKOЙ CИ HИKOЙ]  
Авторниkoй cи няkoй (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 12:02



Хи-хи-хи отлично казано,но позволете да не се съглася с ефекта ....-,защото ти бъркат директно в джоба..............т.е. не е само "преработена"миризма на рапон.





Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: Диpekтop]  
АвторЧиcтaчka (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 14:27



Ей,другарю дирек-тор,ама направо преливаш от скромност с този ГОЛЯМ И ТЕЖЪК АВТОРИТЕТ и с това потупване по рамото,само дето си пропуснал да добавиш ПРЕД СТРОЯ.Браво ,похвално за добрата обществена и междуколегиална обстановка,която ПРЕДОСТАВЯШ на служителите си..........
Ами ти направо си за Господари на ефира,бе Другарю дирек-тор.Да живее международното положение и жена му ,бе господин Другарю.Само не ми е ясно защо си три стъпала по-долу от Главната управа.............
С уважение
Кака Пена-чистачка





Тема Re: Уважаеми колеги,нови [re: @@@]  
Автор Диpekтop (Bos)
Публикувано30.11.07 14:54



На Ваш въпрос - "@@@" !

Уважаеми,

Не вярвам всички Директори на Дирекции да имат единици, има и по зле представящи се в системата. Редовия социален работник, е длъжен да си свърши работата както трябва по длъжностна характеристика и в срок, както и ние. Директора на Дирекция поставя оценката, за свършената работа от страна на редовия социален работник. Но ако той не си върши служебните задачи или през пръсти, то е ясно какво следва. Не мога да напиша единица за несъвестно свършена работа. Оценявам също и отношението на социалните р-ци към гражданите. Съгласете се, че пред директорския кабинет е пълно с недоволстващи граждани, точно поради тази причина! Какво да кажа за какафонията от грешки, която бе констатирана от Инспектората? Аз ли съм я извършил? Аз съм обективен и реално гледам на нещата! Не казвам, че всички имат грешки, за тях, разбира се, ще има и добра оценка! Вярно е, не съм бил социален работник, то не значи, че не мога да се поставя на негово място. Работата си е работа и тя трябва да се изпълнява стриктно. Такива са ми задълженията, да контролирам и оценявам! А мен да ме оцени колектива, за сега не се оплаквам.

Чувствам уважение, за което им Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.