Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Социални дейности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Въпроси и отговори на гражданинови [re: endrofini]  
АвторCEЛЯHИH (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 11:14



Не виждате ли,че гражданите нямат въпроси.Явно всичко им е ясно.Крайно време е с въпросите да се заемат селяните.





Тема :-)))))нови [re: CEЛЯHИH]  
Автор endrofini ()
Публикувано26.03.07 12:21







Тема Re: :-)))))нови [re: endrofini]  
Авторceлянин (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 17:22



кой,аз ли бе сладурче,ами аз даже съм постоянно ухилен-такава ми е болестта по рождение и в телковото решение я пише.ХРОНИЧНА УСМИХНАТОСТ.Все пак ти благодаря.Да си ми жива и здрава!!!!!!!!!!!!!





Тема Моля, моля!!!нови [re: ceлянин]  
Автор endrofini ()
Публикувано29.03.07 13:58



Ти също да си ни жив и здрав!!!











Тема Re: Моля, моля!!!нови [re: endrofini]  
АвторCEЛЯHИH (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 12:32



АМИН!!!! ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ,СЛАДУРЧЕТА!!!!!!!!!!!!!! МЕЖДУ ВПРОЧЕМ СЪМ КОЛЕГА-ГРАЖДАНИН.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И РАДОСТНИ!!!!!!!!!!! ЦЕЛУВКИ!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: ГРАЖДАНИ, МОЛЯ ЗАДАВАЙТЕ ВЪПРОСИТЕ СИ ТУК!нови [re: elie]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 22:40



ами ти се радваи че не те пращат сама да си четеш законите сякаш съм юридическо лице.А те по цял ден ха-хо и хи-хи. За справка брат ми живее в Канада со. раб. който също не е много платен ходи на място в къщи два пъти годишно да се интересува получава ли си детето детските. И няма да го видиш да пише айде стига с тези граждани. Щото от ТЕЗИ!!!! граждани си вадите хляба. Да ви...недоучилите и приучили мед. сестри. Знаем кой става соц. работник.



Тема Re: Имаме ли право да осиновим?нови [re: endrofini]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.05.07 00:20



Здравейте,

за съжаление след 15 г. брак и лечение на стерилитет сега съм с онкологично заболяване и хистеректомия тоталис, т.е. пълно отсртаняване на детеродните органи. В момента след извършената операция и химиотерапия се чувствам добре /дай боже за дълги години/.

Въпросът ми е, имаме ли право да осиновим дете при това положение? Ако има някаква пречка би ми се искало да получа съвет как да я заобиколя

.

Това е желанието и на двама ни. Преди време съм взимала комплект документи за попълване, но тогава отложихме нещата по други причини.

Имам още един въпрос, който е малко може би каприз: желанието на съпруга ми е да осиновим цветнокожо детенце /не циганче/. Възможно ли е в България да си намерим такова? Ако не как най-общо стоят нещата с осиновяване от чужда държава?



Тема Re:Що не вземеш да смениш клуба с ЛАФЧЕ а?нови [re: soc.rab.3]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 11:48



Сигурна съм че този клуб наистина е възникнал от социалните потребности и разяснения на потребителите и изведнъжнякой на който вече всичко му е ясно та чак му е скучно .Клубове ли няма ,като му се лафи .Аз лично държа да ми е полезно общуването тука ,аз да научавам нещо ново и другите от мене където мога.



Тема Re: Инвалиден стол ?нови [re: endrofini]  
Авторfuriq_65 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 08:41



Касае се ,за инвалид 95 % с чужда помощ.При освидетелстване преди две години движенията бяха ограничени,но се движеше,макар и с помощ.Въпросът ми е-Какво е необходимо,за да получим инвалиден стол/отказва ни се,за от соц. грижи,тъй като в документа от ТЕЛК, не било упоменато,че има нужда болния от такъв/. ? От социални грижи не ползваме и не сме ползвали нищо,защото се мъчим да се справяме сами. Тоалетен стол си набавихме сами,но нямам идея дори как можем да си набавим инвалидна количка.Щ е бъда благодарна, на всеки,който ми отговори.



Тема Re: Инвалиден стол ?нови [re: furiq_65]  
Авторбивш coц.paбoтниk (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:34



Не сте разбрали правилно.Трябва ви протокол от комисия,в зависимост от естеството на обездвижването-от невролози,ортопеди или други-това ще ви го каже личния лекар.Освен това в Социално подпомагане имате право и на интеграционни добавки по ЗИХУ.Там отидете за да подадете молба за тях.А с протокола от лекарската комисия пак в Социално подпомагане ще ви издадат документ,с който ще си вземете необходимите помощно-технически средства.Поздрави и успех!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.