Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 27.04.24 
Мобилни комуникации
   >> SMS известяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кажете сайт,който наистина става  
АвторMima (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 08:16



Здравейте.Сигурно съм пробвала всички сайтове за изпращане на смс до чужбина-нищо не става.Или ми изписва че сега не може да се изпрати,или го изпраща,а получателя не го получава.Не мога да намеря сайт,откъдето да пратя смс до Холандия(без да ми иска номер,от който да пратя смс за да се регистрирам).има ли някой идея как да пращам смс до Холандия по интернет?



Тема Re: Кажете сайт,който наистина ставанови [re: Mima]  
Автор superse (непознат )
Публикувано31.03.08 22:06



и мене ме интересува, пробвала съм във wadja ( http://bg.wadja.com/signup/?id= ) ама смс са ограничени, и всеки път трябва нова и нова регистрация, която незнам защо става бавно при мен, иначе сайта е сигурен .. праща ги но до едно време



Тема Re: Кажете сайт,който наистина ставанови [re: Mima]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано01.04.08 23:54



Справяш ли се с немския език ..... ама то май няма да ти е много нужно - смятам, че ще се справиш:









Успех ....... и сподели дали стават сайтовете - а в случай че не знаеш, Холандия е Netherlands



Тема Re: Кажете сайт,който наистина ставанови [re: vip4o]  
Авторabito (Нерегистриран)
Публикувано19.04.10 15:45



be ot vsi4kitezi saitove raboti samo edin(bez zna4enie koi ot tqh) ili po to4no sled kato izpratite 1 sms i posle nemjete da pra6tate......iz4akvate 24h i pak mojete da izpratite 1 bezplaten sms.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.