Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 09.06.24 
Мобилни комуникации
   >> SMS известяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема оф никой не може да ми отговори  
АвторMuPa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 15:41



ама да питам и вас...така....живея във франция,на френски мобилен оператор съм,имам приятел;който също често е извън България....той си е на сметка,към Мтел...
та....ясно ми е че когато му пращам от тук смс и той е в Германия примерно си плаща роуминг....НО въпроса ми е следния:
ако той е в Германия,а аз му пускам съобщения от сайта на Мтел-набутвам ли го пак по някакъв начин или това си е абсолютно безплатно да получаваш смси от сайта независимо къде се намираш?????

мн ви благодаря предварително



Тема Re: оф никой не може да ми отговоринови [re: MuPa]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано18.10.05 15:34



....ясно ми е че когато му пращам от тук смс и той е в Германия примерно си плаща роуминг....НО въпроса ми е следния:
ако той е в Германия,а аз му пускам съобщения от сайта на Мтел-набутвам ли го пак по някакъв начин или това си е абсолютно безплатно да получаваш смси от сайта независимо къде се намираш?????

---------------

На мен пък ми стана ясно, че на тебе нещата хич не са ти ясни
Ако щеш и от луната му пращай смс-и на приятеля ти,за него (като получател) смс-ите са си напълно безплатни, така, че вобще не го набутваш по никакъв начин! Виж, ако решиш да му се обадиш, тогава нещата седят по друг начин! Ти, си плащаш международният разговор до М-тел, а той си плаща входящият роуминг!!! Но що се отнася до получаваните от него смс-и, те винаги са си безплатни! Има оператори които таксуват при получаване не смс, но слава богу, Българските не са сред тях ( поне не все още ) !!! Надявам се да съм бил ясен и изчерпателен!



Тема ейййййййййййййййййййййййййййнови [re: vip4o]  
Автор 3aйчe B Чaшka (със сламка)
Публикувано19.10.05 13:23



мерси мнооооооооого

ми не са ми ясни затва питах...
начи мога да си пращам и от моя си гесеем

оки

Uups-there goes my shirt above my head...oooh my..


Тема Re: Za GLOBUL veche bezplatnoнови [re: MuPa]  
Автор puhyiv (непознат )
Публикувано19.10.05 17:07



От една седмица и абонатите на GLOBUL могат да изпращат до 20 безплатни sms на ден ето от тук: http://my.globul.bg/ като първо се регистрират. Нека да поздравим GLOBUL за новата напълно безплатна услуга.

Редактирано от puhyiv на 19.10.05 17:13.



Тема Re: оф никой не може да ми отговоринови [re: vip4o]  
Авторmetalqgata (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 10:03



interesuva me.... kato se logna 1-n put (za programata za sms-i stava vapros) i v m-tel i v globul..... trqbva li da se logvam pak za da pratq sms otnovo????



Тема Re: оф никой не може да ми отговоринови [re: metalqgata]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано20.01.06 11:44



След кто веднъж си си записал данните за login в програмката, след това не е необходимо да ги вкарваш пак защото те си седят запазени в нея




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.