Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 09.06.24 
Мобилни комуникации
   >> SMS известяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема pomost  
Автор looove (непознат )
Публикувано31.07.05 19:27



ei hora kajete kak da prashtam sms do cujbina no ne samo 2sms-a :)
are daite nqkoi sait



Тема Re: pomostнови [re: looove]  
АвторNSBOP (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 20:34



E haide izdai se dokude che belkem ti pomogne niakoi. Do Germania ili do Kitai?



Тема Re: pomostнови [re: NSBOP]  
Автор looove (непознат )
Публикувано01.08.05 20:48



O.K. do Ispaniq sega nqkoi shte mi pomogne li!?



Тема Re: pomostнови [re: looove]  
АвторNSBOP (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 03:03



Hm Ispania e edna ot stranite za kudeto naistina e trudno.bih ti prepora4al da razgledash saita www.thesmszone.com .kogato se registrirash v nego ti dava parvona4alno 1 sms.sled koeto triabva da se registrirash v ebay.co.au izpolzvaiki banera .spazi instrukciite v saita i shte polu4ish 40 sms koito sus sigurnost pristigat v Ispania.ot opit znam.zasega drugo ne moga da ti pomogna.ako reshish da se probvash i neshto ne ti e iasno,pishi v foruma.shte ti obiasnia.uspeh



Тема Re: pomostнови [re: looove]  
АвторNSBOP (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 03:11



zabravih da kaja che skoro tozi ina4e strahoten avstraliiski sait zabrani registraciata s BG telefoni.Tazi zabrana se preodoliava po slednia na4in.registrirai si avstraliiski nomer - +61485648567 primerno.posle kogato se lognesh triabva da dadesh na claim free credits ili neshto takova - tam shte poiska da ti prati kod na falshivia ti avstraliiski nomer ili eventualno na drug - e tuk e miastoto da poso4ish vernia si bulgarski takuv.taka se preodoliava zabranata.haide ne e slojno.davai



Тема Re: pomostнови [re: looove]  
АвторNSBOP (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 10:09



nai mrazia kato si pisha sam iz forumite.az sum otdelil vreme da ti obiasnia a puk ti mojesh da otdelish da mi kajesh dali si se spravil ili ne .



Тема Re: pomostнови [re: NSBOP]  
Автор looove (непознат )
Публикувано07.08.05 14:33



sorry no 4ak sega ti pro4etoh mniniqta blagodarq ti mnogo za pomosta az sega shte se probvam puk shte vidim kvo shte stane
10x mnogo are posle pak shte pisha kakvo e stanalo:)
4ao



Тема Re: pomostнови [re: NSBOP]  
Автор looove (непознат )
Публикувано07.08.05 14:49



mai nqma da ospeq da se registriram vse mi dava greshka!nisto az pak shte probvam:)))))



Тема Re: pomostнови [re: looove]  
АвторNSBOP (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 23:59



Ako ne si se spravil ,mislia che namerih reshenie za teb.Za celta mi pishi na asksoft@gmail.com i shte ti obiasnia.



Тема Re: pomostнови [re: NSBOP]  
Авторlooove (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 13:49



hei nali shteshe da mi pishesh kvo stana otkazali se!?





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.