Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 18.04.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема manastir panteleimon-sestra Hristinaнови  
Автор ljubodrag (непознат )
Публикувано20.06.06 23:05



Triabva da dovedem dete da go lekuva sestra Hristina i interesuva me do manastira koi e naibliskata kvartira?Drugo imali ot smolian vseki den reis do Burgas?



Тема Re: manastir panteleimon-sestra Hristinaнови [re: ljubodrag]  
АвторБoko (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 07:13



Знам ,че надеждата ви е голяма но тази "сестра Христина "е пълна шарлатанка .Естеството ми на работа ми е такова ,че съм се срещал с много хора ходили при нея и с нея и "брат Георги "се познавам лично и ги знам що за стока са и двамата .Те използват хората .Не съм видял някой да е излекуван от тях .Било е свято мястото там -цял Смолян знае ,че това е личната градина на "брат Георги "и как точно тя е свята не знам .А на въпроса най -близко до св.Панталеймон е къмпинг на СБА на около 2 километра .Но препоръката на сестра Христина е да спите там при нея съответно с-у заплащане при нея всичко е за пари . Автобус отСлънчев бряг през Бургас има но дали е всеки ден незнам .



Тема Re: manastir panteleimon-sestra Hristinaнови [re: ljubodrag]  
АвторLjubodrag (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:11



Tesko mi e dokato cetem vasia otgovor,no nadiavam se da viara v Gospoda ste mi izlekuva deteto!Sestra Hristina ne mi e trsila nikakvi pari,az gi i niamam,no pak mersi za otgovora i ako moze da mi nameris nom.telefon da pitam za niakoi reis ot Smolian!Drugo mozete li da mi otgovorite kolko kilometri ima ot manastira do Krdzaeli,moze bi e poudobno da hvanem vlak do moreto.Blagodarim



Тема Re: manastir panteleimon-sestra Hristinaнови [re: Бoko]  
АвторLjubodrag (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:17



Kazetre mi tozi kamping ot koia posoka se namira!Mersi



Тема Re: manastir panteleimon-sestra Hristinaнови [re: Ljubodrag]  
Автор тиrъp (непознат )
Публикувано21.06.06 22:27



Сезонен автобус Смолян-Бургас/Несебър, пътува веднъж седмично май беше петък към морето и събота от морето към Смолян, но това ти си провери от Бургас, няма начин да няма инфо, агенции за авт. билети има в х-л България, примерно

.
Обаче толкоз ли няма доктори из Бургас, та ще трошиш пари по родопски шарлатани?! Ако искаш да разнообразиш "традиционната медицина" пробвай билколочение, хомеопатия. Няма да навредят поне и не се заблуждавай, че се случват чудеса, защото не такива стават, де.



Тема Re: manastir panteleimon-sestra Hristinaнови [re: Ljubodrag]  
Автормaтa68 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 08:32



Три са лините обслужващи Смолян - Слънчев бряг /през Бургас/:
в петък от Смолян - в събота от С.б.
в събота - от Смолян - в неделя от С.б.
в неделя - от Смолян - в понеделник от С.б., за часове на тръгване ще проверя скоро.



Тема Re: manastir panteleimon-sestra Hristinaнови [re: Ljubodrag]  
Авторljubodrag (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 14:33



Mersi na vsicki koito sa mi otgovorili na vapros!Vseki ima pravo na svoito mnenie
tova pravo ni e dal licno Gospoda,a viarvaite mi negovite patevi sa mnogo cudni i trudno razbrani ot nas.Viarno razbiram vseki ot Vas no nadezda i viara me gonat do Rodopi.Sega iskam da Vi pomola da mi kaze niakoi ot Vas kak e ot Smolian nailesno i naieftino da stigna do more?Stava li s vlaka ot Krdzaeli i kolko e udobno taka da se patuva ili da s reisa patuvam?Prastam pozdravi i blagodaran sam na vsicki Vas koito mi pomagate s informacii



Тема Re: manastir panteleimon-sestra Hristinaнови [re: ljubodrag]  
АвторБoko (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 20:08



Аз до сега не съм ходил на море през Кърджали с влак .Винаги съм пътувал до Пловдив с рейса и от там с влак а за "сестра Христина " не си мислете ,че ако поне едно "чудо " беше станало ние смолянчани нямаше да знаем просто на хората им липсва ЛЕЛЯ ВАНГА и тая мошеничка използва хорската мъка но ....вие си знаете .И аз да бях и аз щях да опитам щом е за детето .Пожелавам ви успех .( На 1 юли е св.св.Козма и Дамян-лечители и в с.Куклен Пловдивско има прекрасен манастир .По добре отидете там . Но вие си знаете .)



Тема Re: manastir panteleimon-sestra Hristinaнови [re: мaтa68]  
Автормaтa68 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 08:35



Това е най-удобния транспорт, но с влак от Пловдив до Бургас - пътнически

си остава най-евтино, но пък много се влачиш, поне по-миналата година с тези автобуси до Бургас струваше 20 лв. на човек, сега може и да е по-скъпо.



Тема поправчица [re: ljubodrag]  
Автор тиrъp (непознат )
Публикувано23.06.06 20:30



Правото на лично мнение не ни го е дал лично

господ, а е гарантирано от конституцията. Във времената когато е управлявал господ хората не са имали право на лично мнение.
А ако търсиш евтин превоз наистина с влака от Бургас до Пловдив и после автобус от автогара Родопи или микробус от паркинга на централна гара, тръгват на всеки час нагоре. И е удобно пътуване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.