Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 20.04.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Да заживея в Смолян  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 09:34



Живея в североизточна България. От години по 2-3 пъти в годината идвам в Смолян и все по-трудно ми е тръгването от там. Напоследък все по-често си мисля да продам апартамента в моя град и да закупя в Смолян. Съответно и работа да търся. Какво мислите по въпроса. Все пак аз за 10 дни виждам само красотата на Родопите.



Тема Re: Да заживея в Смоляннови [re: 123]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано05.09.07 09:44



На твое място бих осъществила мечтата си.



Усмихни се!
И ще успееш!




Тема Re: Да заживея в Смоляннови [re: Lali]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 13:48



Единствената пречка е много престижна и интелегентна работа, засега. Но търся работа и в Смолян, гледам офертите. Може и да не е пречка.....



Тема Re: Да заживея в Смоляннови [re: 123]  
Автор garipa (непознат )
Публикувано06.09.07 02:24



Дали това ще се окаже пречка или не зависи от това каква личност си.Ако си работохолик и кариерист Смолян според мен няма да се окаже най-доброто място за теб.
Аз лично съм живял в няколко града,включително в столицата,видял съм и хубавите и лошите страни на тези градове.Сега живея в чужбина,но жадувам за момента , в който ще се завърна в този прекрасен град.Който е живял и обичал Родопите и Смолян знае ,че една част от сазнанието ти остава завинаги там,независимо къде се намираш.
Пожелавам ти успех,независимо дали ще се преместиш или не,но иначе според мен си напипал правилната посока.



Тема Re: Да заживея в Смоляннови [re: 123]  
Автор Mitexx (arhontis)
Публикувано11.09.07 23:38



Az bih ostavil Plovdiv za Smolqn i jivqh tam edno lqto mnogo mi haresa makar 4e si imah i problemi s edna krava,no horata sa gotini .



Salus populi suprema lex.

Тема Re: Да заживея в Смоляннови [re: Mitexx]  
Авторpatatnika (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 10:11



Не се притеснявай, кравата ще ти я докараме в Пловдив

.



Тема Re: Да заживея в Смоляннови [re: patatnika]  
Автор Mitexx (arhontis)
Публикувано13.09.07 17:44



byzikash se pak!!uvi ,az si promenih preoritetite!!



Salus populi suprema lex.

Тема Re: Да заживея в Смоляннови [re: 123]  
Автор nin_nin (непознат )
Публикувано27.09.07 22:51



Да заживееш в Смолян е хубаво, но както казаха и другите единствено прилоична работа и доходи биха те накарали да изчезнеш от тук. Смолян е красив град! АЗ ОБИЧАМ ГРАДА СИ!!!





Тема Re: Да заживея в Смоляннови [re: Lali]  
Автор imperator_palpatin (непознат)
Публикувано11.02.08 14:33



Хора, аз роден в София и живея в същата, ама по обясними и познати за вас причини не ме кефи веч. Мисля за средноголям град с красива природа и чист въздух - приоритетни са ми на първо място Търново (обичам го просто) и Смолян. Бихте ли ми казали по колко вървят на метър жилищата в Смолян?





Тема Re: Да заживея в Смоляннови [re: imperator_palpatin]  
Автор lrn (член)
Публикувано11.02.08 16:48



Аз живея в Смолян и за мен има няколко предимства и естествено недостатъци:

Предимства:
1. Ниска престъпност, да не кажа никаква;
2. Идеален климат - все още не са необходими климатици за лятото. А зимата не е толкова сурова;
3. Чиста природа, но условно защото вече сме на едно от първите места по брой коли на глава от населението и с тази единствена главна улица всеки знае какво става в пиковите часове. Зимата пък с тези печки с въглища и дърва... не е за приказване.

Недостатъци:
1. Ниски заплати;
2. Отдалеченост по време (айде пътя е горе-долу добре, като изключим Пампорово) от по-голям град. Това уж обещават да се промени, ама ние си знаем - на обещания да се вярва...
3. Малък избор на качествени стоки и услуги и за доста неща трябва да се ходи поне до Пловдив.
4. Закриха единственото кино. Уж тъпата Дора обеща да открие ново, ама пак си остана с обещанието.

На прима-виста това се сетих, може да съм съм забравил нещо-подсетете ме!

П.С. Честно казано близостта с Пампорово незнам вече педимство ли е или недостатък, но това е друга тема ?!

Редактирано от lrn на 11.02.08 16:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.