Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 20.04.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема албум на Виолета Измирова  
Авторshopko (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 15:14



Здравейте!
Бихте ли ми помогнали с инфо за албума на народната певица Виолета Измирова (една от сестри Георгиеви от Неделино) - от къде може да си го набавя? Наскоро чух, че е издала албум с хобави (нечалгизирани) родопски песни.



Тема Re: албум на Виолета Измированови [re: shopko]  
АвторNamaste (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 19:42



vlez v klub Nedelino:)))))



Тема Re: албум на Виолета Измированови [re: Namaste]  
Авторshopko (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 17:24



Много смешно:(((((
Как пък не съобразих, че провинциалните градчета се мразят едно друго!?!
Не очаквах такава "помощ" от родопчани.



Тема Re: албум на Виолета Измированови [re: shopko]  
АвторNamaste (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 12:10



Priqteliu nikoi ne mrazq,taka 4e ne se kosi za gluposti;).Mejdu drugoto ima edna tema v tozi forum za mp3-ki na rodopska muzika razgledai tam.Az imam po4ti vsi4ko ot rodopskite izpalniteli,no za Виолета Измирова 4uvam za purvi pat.Pitah i moi kolega koito e gaidar i toi ne znae nisto za tazi pevica.Uspeh



Тема Re: албум на Виолета Измированови [re: Namaste]  
Авторshopko (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 16:20



Е, поядосах се малко. Извинявай. Иначе казваш, че имаш много родопски? Имаш ли песни на Радка Кушлева и сестри Кушлеви, Надежда Хвойнева, Христина Лютова, Бойка Присадова, Веска Сариева, Георги Чилингиров, Веселин Джигов, Младен Койнаров, Румен Родопски, автентични състави?
Питам щото си събирам чиста българска народна музика, в това число и родопска, разбира се. /Най-харесвам тракийски и родопски песни./



Тема Re: албум на Виолета Измированови [re: shopko]  
Авторlzzl (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 22:32



albuma moje da se nameri ili v nedelino(v magazina na zdravko borisov) ili v plovdiv li4no ot Violeta Izmirova ako imate drugi vaprosi zvanete na toq telefon:0888204414.



Тема Re: албум на Виолета Измированови [re: Namaste]  
Авторlzzl (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 22:36



Hi,moje bi ne si 4uval za Violete Izmirova za6toto vsi4kite plo4i s nedelenski dvuglas bqha izkupeni i gi nqma na pazara a povreme na studentskite godini e rabotila v orkestar Carimir(ako si 4uval za tqh) i sa svirili glavno v trakiq tova e parviq i samostoqtelen album a skoro moje sestri Georgievi da preizdadat svoq nedelenski dvuglas i na cd ako sega nqkoi go tarsi toi e samo na plo4a



Тема Re: албум на Виолета Измированови [re: shopko]  
Авторlzzl (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 22:38



a ako tolkova mnogo si tarsi6 rodopska muzika
Violeta ima i ostanali plo4i s nedelenski dvuglas no za sega samo na plo4i ina4e sestri Georgievi smqta t da preizdadat nedelenskiq dvuglas i na cd




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.