Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 16.04.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нещо за Смолян !!!нови  
АвторBaвa M. (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 22:51



Кажете ми нещо за Смолян - нищо не зная за този град - аз съм селяк и искам да проуча нашата татковина България...........................



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Baвa M.]  
Авторnuno (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 19:17



spokoino ,nevejestvoto ne e porok!!!!!!



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Baвa M.]  
Авторpaйkoвka (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 19:46



70 4овека не са се сетили какво то4но могат да ти кажат за Смолян.
Аз съм смолен4анка , която много късно е проумяла какво то4но представлява града.
едва след като съм поскитала малко по света ми светна , 4е всъщност Смолян е един много добре организиран архитектурно град. знам , колко хора ще гракнат срещу това ,но.... ако видите само какво представляват италианските по нови градове около Венециа ... Градове в които много трудно се намира свободно пространство в което хората да се поразходят събират и т. н.
Смолян предразполага много за това а и хората също.
Просо трябва да се вдигнеш и да опиташ.
С разказване купон не става.





Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Baвa M.]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано11.06.05 19:03



За съжаление много ми липсва като съм извън Смолян, но като се прибера просто това спокойствие, което е там и замрелия живот ме стряскат малко, но искрено се надявам на развитиеееееееееееееееее...

Иска ми се всички приятели да се върнат, да има работа и т.н.

Затова гласувайте за мен на предстоящите парламентарни избори под номер 778. Ако случайно са ме пропуснали при разпечатването - ме допишете:)))


При маниаците компромиси няма!


Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Baвa M.]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано13.06.05 22:23



има много красиви жени в СмОлЯН

по дрехите посрещат.


Тема Re: Нещо за Смолян !!! [re: paйkoвka]  
АвторRis (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 16:49



awe,raikowka...kude 6te mi srawniawa6 italy(venice) sas smolyan,we prowincialno 4ado:)
sn e nai-dulgia grad,kude towa prostranstwo deto go vidia?edna ulica i okolo neia ku6ti,blokowe i wuw vseki edin ot kwartalite po plo6tad4e(skromno pri towa)
uf,4e ste mi selian4eta!
hodite,vijdate i ni6to newliza w tezi korawi balkanski glawi...



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Ris]  
АвторPaиkoвka (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 09:48



Рис, голям задръстеняк си. Венециа и вси4ко наоколо е един ад за живеене!!!1 Аз разбирам да не жижея тук с години да седниш да ми разтягаш простотии ама се имам за много отворена райковка и хи4 не ми пука 4е ти се изказваш ПАК неподготвен по темата



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Paиkoвka]  
АвторRis (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 17:36



towa,4e ti se ima6 za otworena,ne te prawi otvorena i za ostanalite,raikowka!
ne samo,4e sam podgotwen po temata,no i 6te bada taka dobar da ti obesnq!
parwo ti srawnqva6 dve totalno razli4ni mesta(Venice na bg se pi6e s "q" kato qatak,a ne s "i" i "a",kuca6 zdrawo i s gramatikata) ,srawnqva6 towa ,koeto si vidqla -Raikowo i Venice(da ne zabrawqme,che Venice si widqla kato turist,jivee6 v pokraininite na Mestre,4ista4ka si sas malak sin,(edno wreme sestra ti be6e stra6no gadje,sega e izdala bagaja,no da se warnem na temata),a Italy znaem kolko e golqma vse pak,nqma6 baza za srawnenie prosto,zatowa gowori6 gluposti)!
az jiveq v Milan ot 23 god. i sam obikolil cqla Italy!
Nikoga nqma da moje6 da se integrira6 i da opoznae6 istinski horata tam 1 za6toto si na vazrast(problemi s ezika,akcent winagi 6te ima6 i 6te priswiwat o4i dokato te razberat kakwo iska6 da im kaje6),2 za6toto dohodite ne ti pozwolqwat da ima6 soc. jiwot ,koito e fondamentalen,za da se 4uvstwa6 4ovek ,a za da te haresat ital.(LATIN LOVER per eccellenza)trqbva da si meko kazano priwlekatelna!nali wijdam kak priqtelite mi ital. se darjat s jenite im bg-ki(krasiwi!pod4ertawam),ludi sa po tqh i se razdawat bez mn mn da mu mislqt!i te na6enkite dowolni,4e kato znqt v BG kolko boi pada,a te kak jiveqt kato principesse otwsqkade...!!!!
taka,4e nqma s kakwo tolkowa da se pohwali6...



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Ris]  
АвторPaйkoвka (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 21:11



Сега ще ти обясня много добре,къде грешиш.
ДА жижееш ж Милано няма нищо общо с това да живееш във Венето.
Много хора ,които са живяли вМилано и после са се преместили в този район ,които сам аз , не са остискали. Тожа е като друга държава. Много тежко от 4исто психологи4еска гледна то4ка.
Самите италианци предпо4итат много 4есто да сменят Венето с нещо по поносимо.
А ако са от друг район никога не успяват да се преспособят и знаеш ли защо...
Не 4е не говорят италиански, отворко , а 4е местните не ги признават. Те не понасят тези от Рм , тези от Милано ,Тези от Наполи да не говорим.

Ако един банков агент не говори техния диалект е трудно да го приемат.Иоще хиляди примери като този мога да ти дам

И то4но аз сам тази , които преди 4 години е кацнала на 4ерно и сам запо4нала от там кадето мишки ходят докато списх. Запо4нала сам сама . Сега идетето ми е смени т. н.Ама знаеш ли сега от къде ти пиша . От собствения си офис, който е на 13 километра от Венеция.
И знаесх ли защо .....
Защото сам много серт, колкото и да ми е трудно.. И защото никога няма да лижа гъза на Италианците. Като те гледам как говорисх , ти маи си падаш по тях.
Не казвам 4е вси4ки са еднакви, но ти преди да злобееш и да се заяждаш мМИСЛИ !!!!
А 4е сам отворена го казват и Италианците, ама по принцип жси4ки от БГ в Сравнение с тях са отворени....


А преди да запо4ниш да злобееш , трябваше да вникнесш какво то4но сам искала да кажа за Смолян , катоград.
Смолян е град в които можеш да общуваш.... Това , което на много други места липсжа , Като наминесх покрай Венеция ела да ти покажа истинския й облик.
И слажа богу не живея в гнусната Местре.. 1000 пати бих предпо4ела село Райково....



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Ris]  
АвторPaйkoвka (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 22:35



Най /сетне не бързам и сядам да ти пиша на спокойствие.

Сега про4етах писмото ти спокойно и мога да кажа , 4е ми зву4и необедително.
Не знам на колко смесени брака си станал свидетел , и дали наистина от 25 години живееш в Италиа, след като имаш този на4ин на обноски.....[namigam

Дори да предположим 4е аз греша, иска ми се сега да са пред мен вси4ки тези измъ4ени българки и емигратки , които търпят италианските си мъже по финансви мотиви. Както ти сам казваш , 4е материалното и красивото са много съществени неща в Италиа. Интересно ми е какво те ще ти отговорят на небрежното отворено писмо...
Ето това според мен е тъпото и повърхностното по принцип като на4ин на мислене.
Не е номера като отидеш на среща с италиански мъж , и той първо да се похвали с новата си кола.и т.н. Въобще голям материализм ги друсаа..
Надявам се да не правиш, като тях след 25 години престой..

Познавам много нашенки, които съвсем не приливат от щастие. и дори си заминават за БГ. И те ли са балъции.


За красивите и младите не сам съгласна , защото те налитат на вси4ко....... а тука и грозните мъже имат Шанс... И това не е майтап... А мене ли4но са ми лигави и мазни.

Майтапа на страна.Била сам и в други държави, но толкова много предубеденост не сам срещала. И аз никога не сам претендирала да говоря за Цяла Италия. Винаги сам казвала,, района в който живея,,
Имам много приятели от Рим, от юга . Да не си мислиш, 4е не са сложени на колене.. Само да ги 4уеш.. И то съвсем образовани и отворени хора.
Винаги съм съжалявала 4е то4но във Венето сам пуснала корени. И някак си ми се иска да се махна и то съвсем не по материални при4ини, защото наиситна , благодаря на Господа на мене ми потръгна. Извоювах си го.
Но това е един мъртъв , безмислен лукс.
Тука деца не можеш да видиш да играят на улицата. Те имат сериозни проблеми с комуникациата. И големи и малки.

А това там с акцентите и възрастта и тра ла ла не си заслужава......

А бе забравих да те питам, ти интегрирал ли си се..???? Кефи ли те....???
И защо ако толкова те кефи и ти се рахождаш по Смолянския клуб..
И хи4 не ми се вярва да си родоп4анин. Ейсая агресия от къде си я сбрал..




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.