Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 18.04.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не е зле на Данчо главната..  
АвторCitizen (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 14:44



Какво ще кажете,смолянчани,харесва ли ви главната улица.Е,вярно,че още не е завършена,но аз си мисля че ще стане един доста приличен център на града.




Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Citizen]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано03.09.03 20:46



Az ya haresvam. Makar da ne sqm smolyanchanin (takqv sqm po duh) i da ne sqm bil otdavna tam.

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Виждам,че..нови [re: lSTORlK]  
Автор 5roses ()
Публикувано04.09.03 09:42



...обичаш Смолян,Историко,но не мислиш ли,че е крайно време да запалиш колата и да дойдеш да го видиш.Сигурно не знаеш,че в момента тече огромен ремонт на главната улица и изглежда ще стане много красива улица.Като завърши ще те светна да знаеш.При възможност идвай насам,но точно сега всичко е просто кошмарно.



Тема Re: Виждам,че..нови [re: 5roses]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано05.09.03 00:57



Ya izday edna tayna, kolko struva edna nosht v hotela na DNA?
Ili nyakade drugade?
Az tam dosta sqm jivyal, makar da ne e s 5 zvezdi...
Sega si imam malko problemi (tarsya si rabota kato u4itel).
Otdavna iskam da namina natam, chakah edni francuzi (uchih malko i v tyahniya universitet, bideyki na kratka specializaciya v Lille, Fr) - moi kolegi - da doydat nasam i da gi vodya nagore, ama ne se poyaviha i taka ne doydoh. Imam strashno mnogo priyateli tam, s koito TRUABVA i ISKAM da se vidya. I te iskat da me vidyat.

Savsem skoro shte se kecha nagore, moje da e nyakoya sryada (vse oshte li v sryada se provejdat astronomicheski nablyudeniya na noshtnoto nebe ot NAOP?)...

A moje da doyda i s noviya si klas, da vodya uchenici ili v planetariuma, ili v muzeya (ili i na dvete mesta)...

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Citizen]  
АвторV (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 10:07



zdraveite
Ne znam obache sa i ebali maikata na glavnata. Ne biah idval v Smolian ot godini i predi 4 sedmici hodih na glavnata i ...ujas. Suglasen sam che shte stane po hubav centar - t.e. po suvremenen, no tova deto sa izsiakli vsichki durveta hich ne sam suglasen. Te horata subariat sgradi zaradi durvo te otriazali vsishki. Zasadili mi niakvi ovoshki tam deto triabva da gi chakam 50 godini za da vidia glavnata v sianka. Ne znam vie kakvo mislite ama...

pozdravi



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: V]  
Автор 5roses ()
Публикувано05.09.03 12:58



Не бъди толкова категоричен.Явно проектантите са имали нещо предвид с това изсичане.Доколкото разбрах са засадили специални дървета с ниска коренова система,за да не засягат оптичните кабели.А и не мисля,че ще са нужни 50 години за да пораснат,за 3-4 години са готови.



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: 5roses]  
Автор Novobranka (...)
Публикувано05.09.03 15:55



Как беше: хубавите неща стават бавно. По тази логика главната трябва да стане поне: ултра супер файска! ;)))
За дърветата и корените е точно обратното: те трябва да са с централна а не с периферна коренова система - сиреч корените да растат надолу а не настрани, разрушавайки настилката. Затова май са разкарали липите.

Историк: не знаеш кой е Данчо, не си виждал главната, а ти харесва????? Ако си така и с историята....

Със здраве!!!



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Novobranka]  
Авторxaйлa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 17:44



А жена му още ли сади картофи



Тема Re: Простете, кой е Данчо? [re: Citizen]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано07.09.03 21:17



И кога се очаква главната да стане готова, та да дойда да я видя?



Тема Re: Простете, кой е Данчо?нови [re: Scarlet]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано08.09.03 21:52



Yordan (Dancho) Kiryakov - kmet na Smolyan, ot SDS.

Kak da ne znam!!!

Kazah, 4e Glavnata mi haresva (she) vqv vida, v koyto ya pomnya.

Kolkoto do znaniyata mi po istoriya, idi v Universiteta i popitay kogoto iskash za men...

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.