Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 17.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Смотани идиоти такива!!!нови  
Автор The Bear ()
Публикувано10.09.00 01:11



Не сме длъжни да ви дишаме боклучивия дим! Пушете си колкото си искате, ама на 4-5 км радиус от живо същество! Няма ли да ви дойде сиво в главите най-после?! Човек не може и 100 км с влак да пропътува от ваше чудо! Имам чувството че нормалните хора вече не се возят по влаковете; заприличали са на някакви цигански кюмбета, гета и не знам си още какво. Направо смрад. Направо като видя влак и започвам да умувам и да преценявам къде най-малко ще ме усмрадят. А то не е и само смрадта, ами и здравицето ми вземате ей, нещастници такива. Аз ако бях пушач, поне щях и с другите да се съобразявам и не бих си тръскал пепеляка на хората в очите, само защото се правя на каубоя от рекламата на Marlboro. Айде, че ми писна!

Тема Смотани идиоти такива!!!нови [re: The Bear]  
Автор Лукчо ()
Публикувано10.09.00 04:30



Гадно ли ти е?! Наистина ли ти е гадно?! Я ми кажи защо ти не се съобразиш с нас бе кретен смотан ако не ти изнася ходи пеша ?!

Тема Отг: Смотани идиоти такива!!!нови [re: The Bear]  
Авторneprimirim (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 18:32



Напълно си прав приятел. Това е най-нахалното племе. Само яки глоби им трябват и то да дават процент на този който глобява. Толкова безработни има, ще им осигурят стабилни доходи.





Тема Отг: Смотани идиоти такива!!!нови [re: Лукчо]  
АвторChesancho (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 18:36



Скоро вие ще ходите пеш вонящи.



Тема да го духат непушачитенови [re: The Bear]  
Автор+++ (Нерегистриран)
Публикувано17.11.00 13:05



и да го гълтат;))))))



Тема Отг: Смотани идиоти такива!!!нови [re: The Bear]  
Авторgitanes (Нерегистриран)
Публикувано17.11.00 15:23



никои не те кара бе кретен има и места за не пушачи...




Тема Отг: Смотани идиоти такива!!! [re: The Bear]  
Авторzoro_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.01.01 13:05



shto ne se samoubiesh ako ti pre4at cigarite?



Тема Отг: Смотани идиоти такива!!!нови [re: neprimirim]  
Авторzoro_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.01.01 13:07



da gi pratim v conclager togava a?



Тема Re: Смотани идиоти такива!!!нови [re: The Bear]  
Автор sting (непознат )
Публикувано23.02.01 13:12



da go du...... shte pusha kolkoto si iskam ikydeto si iskam.Kato ne ti ponasya odi se shibai.Aide che mi pisna...



Тема Не си в час, майна, не сииииинови [re: neprimirim]  
Автор Xypodilec (Вид потребител)
Публикувано23.02.01 14:59



Интересно как точно свързваш идеята за спирането на цигарите и безработицата. Замислял ли си се с лъскавия си мозък колко тютюнопроизводители ще отидат на трудивите борси ако не сме ние?

Явно не си. Как пък не, непушач да се загрижи за някой друг освен за себе си. Такъв още не познавам. Всички сте егоисти от най-тъпия вид.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.