Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 13.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема аз обаче най–сериознонови  
Автор Боряна ()
Публикувано24.08.00 16:21



искам да споделя едно със себе си и друго – с вас‚ че наистина се замислям как се прави това нещо – да се спре да се пуши. обаче пуша от двайспет–шест години. не от когато съм била на тази възраст‚ а от толкова време. по две и половина кутии цигари на ден. това прави 50 цигари. по 30 дни. значи – 150. по 12 месеца ‚ това е 1800. по 25 =45000... по 8 см= ... 360 000 – няма и четири километра‚ така ли излиза? не ме бива много в сметките. но си ужасява. обаче пък не мога да спра да пуша. обаче пък искам. обаче пък не мога. излагам се‚ като кифладжийка... няма ли някакъв начин... хем да не ти се пуши‚ хем да не пушиш?

Тема аз обаче най–сериознонови [re: Боряна]  
Автор чашка ()
Публикувано24.08.00 17:45



Говори с правителството да увеличат драстично цените на цигарите, тогава може и да ти се изпълнят и двете желания едновременно..... акцентирам върху "може". Все пак зависи от паричките ти...:) Ако си с по-слаба психика, мисли си , че остаряваш и че болестите ще ти се стоварят изведнъж.....втълпявай си го....може и от страх да ги откажеш.:) Що ти го казвам като ти най-добре се познаваш и щом питаш в това клубче, сигурна съм , че си опитвала разни начини да ги спреш...

Тема oh!нови [re: Боряна]  
Автор pushi mi se ()
Публикувано24.08.00 22:53



az znam koga shte gi otkajem - kato gushnem buketa... gadno zvu4i, ama si e taka....... i oshte neshto - zamisli se - njakoj ot vas da poznava bivsh smoker??? ili bivsh narkoman???? nie sme si narkomani, koito jiveem po-dulgo ot drugite, zashtoto nashite diluri (cigarenite proizvoditeli ) imat smetka da ni durjat po-dulgo vreme...vse pak tova e edinstvenija narkotik ot kojto durjavite pe4eljat pari legalno........kolkoto i da kazvat kolko e losho da se pushi.........

Тема аз обаче най–сериознонови [re: Боряна]  
Автор Бандерснач ()
Публикувано24.08.00 23:50



От колко неща се ограничаваш в този живот?! Остави си поне пушенето!

Тема аз обаче най–сериознонови [re: Боряна]  
Автор smoke fetish ()
Публикувано26.08.00 01:33



Az karam gajeto mi da pushi po 2 cigari nawednyv i to taka, che da ne wdishwa chist wyzduh... moga da ti kaja che posle izwestno wreme ne i se pushi osobeno :))

Тема аз обаче най–сериознонови [re: smoke fetish]  
Автор Боряна ()
Публикувано26.08.00 01:49



уф‚ що не пробваш направо с шепа стрихнин..

Тема аз обаче най–сериознонови [re: smoke fetish]  
Автор koy ()
Публикувано26.08.00 01:54



Nikoga ne sym otkazval cigarite, no prosto ne pusha. Ne sym zapalval cigara ot okolo 18 godini. Razbira se, ne bih si mychil dushata, ako mi se pusheshe, no prosto ne mi se pushi, ne izpitvam nikakva nuzhda. Syshto taka znam, che ako po nyakakva prichina zapaleh cigara sega, nyama da mi se ponizhi samochuvstvieto ot tova, che sym bezharakteren ... Nali nikoga ne sym se zarichal, che otkazvam cigarite... Navremeto pusheh po okolo kutiya na den (na kupon i po dve) za edin period ot okolo 15 godini. Ne moga da si obyasnya kak taka po nyakakyv estestven nachin prestanah da pusha. Predpolagam, che purite, koito po edno vreme zapochnah da pusha nyakak si me otkazaha ot cigarite. Vkusyt, koyto ostava v ustata sled pushene na pura e mnogo priyaten, za razlika ot vkusa, koyto ostavyat cigarite. Predi da pusheh puri ne byah zabelyazval tova. Razbira se, kogato pusheh puri ne gyltah dima. Udovolstvieto ot pusheneto na puri, dokolkoto si spomnyam, idvashe ot osobeno pareshto chuvstvo, koeto se useshta po hranoprovoda i stomaha nyakolko minuti sled kato drypneh ot purata dva-tri pyti. Dano moyat opit byde ot polza na nyakogo.

Тема аз обаче най–сериознонови [re: Боряна]  
Автор Ясен *<;о) ()
Публикувано29.08.00 09:17



А пък на мен от 10 дена ми се пуши та две не виждам!!! А не съм палил от 4-5 години. Отказах ги след като 1 кутия на ден не ми стигаше. И сега ми се пуши все едно вчера съм ги спрял... Обаче мамка им! Нема па! НЕМА!

Тема аз обаче най–сериознонови [re: Боряна]  
Автор Veselina ()
Публикувано29.08.00 10:36



Zdravejte. Bjah strahotna pushachka. Po edna kutija i polovina na den (kutija ot po 25 cigari). Akcentiram vyrhu bjah. Sprjah si ot raz. Veche edna godina ne pusha i se chuvstvam chudesno. I presledvam vsichki okolo men da ne pushat (e malko sum uzhasna). S dve dumi vsichko e vupros na naglasa i reshenie. (pone za men e taka). Uspeh na vsichki koito sa reshili da gi spirat.

Тема За Ясен с човечето;)нови [re: Боряна]  
Автор девойката ()
Публикувано29.08.00 17:56



И защо след 4-5 години сега ти се е пропушило точно?:) Да не си влюбен?!:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.