Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 30.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми * *Кратък преглед

Тема И отново Алън Карнови  
Автор LEO (sunny)
Публикувано28.08.16 19:09



Вчера един приятел ме попита как съм спряла пушенето. Отговорих му - с една книга, "Не пуша вече" на Алън Кар. Не пуша вече 6 години и няколко месеца. И откровено казано - чудя се как изобщо съм могла да пуша. Имам много приятели, които все още пушат. И за съжаление, мозъците им са точно толкова промити, колкото беше и моят. Искам да им помогна, но те трябва да са готови за това. Решиш ли, че искаш да махнеш цигарите - от там нататък е лесно. Тази книга ти дава всичко необходимо. Знам как ще реагира на тези ми думи всеки един пушач. Знам го от личен опит, защото така реагирах и аз. Но както всичко в живота и това е въпрос на избор. ИЗБИРАЙТЕ!

ПП Ако някой избере моя път и не намери книгата, нека ми се обади на лични.

ОБИЧАЙТЕ СЕ...И СЛУШАЙТЕ ВЪТРЕШНИЯ СИ ГЛАС!


Тема Re: И отново Алън Карнови [re: LEO]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано01.09.16 07:29



Добре написано! Споделям аналогичен опит, макар не точно същия. Важното е, че и аз не пуша от години вече.
Вчера влязох в един магазин за строителни материали. С невярващи очи видях как вътре една жена от търговците си стоеше и си пушеше на работното място пред компютъра. Даже и пепелник си имаше. Т.е. там вътре в помещението, в което приемат клиенти си пушат като в едновремешна кръчма. Опитах се да кажа нещо, но получих само недоумяващи погледи. Някой спомена думите "политика на фирмата".
Наистина нямам думи. Може би смятат, че след като магазинът е техен, могат да си пушат както си решат вътре, но това дори е незаконно, защото е обществено място, след като приемат клиенти.
Това едва ли е единствения подобен случай, но най-често забраната за пушене се нарушава в Българияр по кръчмите. За пръв път видях това да се случва в магазин, склад, това дори едно време преди забраната го нямаше.



Тема Re: И отново Алън Кар [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано13.09.16 20:23



Аз си пуша редовно по заведенията вътре в заведенията, други хора също пушат. И не мога да си представя някой глупак да се опита да ми държи сметка за това след като собствениците на съответното заведение разрешават.



Тема Re: И отново Алън Карнови [re: LEO]  
Автор Nerv (Fuego)
Публикувано14.10.16 01:17



За всеки, когото това би заинтересувало:

Преди няколко дни я качих във версия аудиокнига на торент.
Изисква регистрация за да може да се изтегли, но не боли.



прав или изправян

Редактирано от Nerv на 14.10.16 01:19.



Тема Re: И отново Алън Карнови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано14.10.16 22:08



От теб едва ли може да се очаква нещо свястно и смислено. Мизерник.



Тема българският императорнови [re: LEO]  
Автор NEBlRU 1214281r40724161 (24218.41312.216)
Публикувано10.01.17 09:10





захвата на халифата


4.27.02*2.5.4.09


Тема Re: И отново Алън Карнови [re: FlLERO99]  
Автор kkrekk (лифтер)
Публикувано07.11.20 18:53



апцолютно съм на твоето мнение, бро... ние че пушиме, а некои курвфи че го ъ...
за тех музикален поздрафф





Тема Re: И отново Алън Карнови [re: kkrekk]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 04:16



добре казано. че поддържаме новата професия


връщам си стария подпис - значи имам ню new олд old подпис signature.

my new old Sign:
Turkey is The Key.Turkey
Каквото и да означава това - cold or hot.
]/b]



Тема Re: И отново Алън Карнови [re: funy77]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 04:16



а тя е асансьорен техник... професята де.



Редактирано от funy77 на 06.01.21 04:17.




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.