Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 27.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кой е най-добрият медикаментнови  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано14.07.10 16:09



за отказване от пушенето?
Питам сериозно. Спестете си неуместния хумор.



Гле'й ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Освен Табекснови [re: edna selianka]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано14.07.10 16:13



някакви други идеи?
Никотинови дъвки и лепенки помагат ли изобщо?



Гле'й ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Хорааа,нови [re: edna selianka]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано15.07.10 20:20



задушавам се, лошо ми е, вие ми се свят, страшно ми е горещо. Нормално ли е с тоя Табекс?



Гле'й ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Re: Хорааа,нови [re: edna selianka]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано15.07.10 21:36



При поредното ми отказване изпих 3 хапчета табекс (не на веднъж) и ги отказах от 1 кутия дневно - не пуших 3 год. Воля трябва, не табекс.
Задушаването може да се дължи на внушения или проблеми в нервната/сърдечно съдова система. Най вероятно си внушаваш, че като не пушиш може да се чувставаш зле, и така се получава :)...само предполагам.



Тема Re: Хорааа,нови [re: lvaylo]  
Автор The giver and the taker (Добър човечец)
Публикувано16.07.10 21:26



Мила, не си в хероинова абстиненция, че да ти става лошо. Тея табекси са пълни глупости на търкалета. Табекс не може да спре абстиненцията от цигарите, поради простата причина, че такава няма.

Пристрастяването към цигарите е един голям цирк - психомоторният рефлекс, който си развила по време на злоупотребата и страхът те бъзикат. Ако им се поддадеш, спирането на цигарите става невъзможно, но ако си малко над нещата и не го мислиш много, много, "страховитата абстиненция" ще изчезне като сапунен мехур.

Предходният участник очевидно вече е осъзнал това.

------------------------------------------



Тема Re: Хорааа,нови [re: The giver and the ta]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано24.07.10 01:05



Пристрастяване има и то е много силно. Табексът има действие подобно на никотина, но в терапевтична доза човек има чувството, че е препушил. Последния път ги спрях с табекс, но наистина има странични ефекти.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Хорааа,нови [re: The giver and the ta]  
Автор V.Grig ()
Публикувано08.08.10 18:08



Това дето нямало никотинова абстиненция, си го повтаряй като мантра и си вярвай ... смешно.

Съвсем отделен въпрос е дали средствата заместващи никотина и намаляващи синдромите на абстиненцията помагат за отказване на цигарите.



Тема Re: Хорааа, [re: V.Grig]  
Автор The giver and the taker (Добър човечец)
Публикувано08.08.10 22:52



В отговор на:

Това дето нямало никотинова абстиненция, си го повтаряй като мантра и си вярвай ... смешно.

Съвсем отделен въпрос е дали средствата заместващи никотина и намаляващи синдромите на абстиненцията помагат за отказване на цигарите.



Не си чел.

------------------------------------------



Тема Re: Хорааа,нови [re: edna selianka]  
Автор Creeping Death (napalmoff )
Публикувано12.08.10 11:57



задушавам се, лошо ми е, вие ми се свят, страшно ми е горещо. Нормално ли е с тоя Табекс?

Нормално е, дори и разтройство получих, но след втория ден мина всичко. Докато го пиех, не чувствах нужда от цигари. Ама трябва постоянство и воля. Пробвай и с електронните цигари. Ефекта е същия. Не ти се пуши. Там обаче има опасност от предозиране. Щото електронната цигара не свършва

.

И за двете трябва воля и желание. Те са само помощни средства.
Докато ги ползвах и двете желание за пушене нямах, но установих, че просто ми харесва да пуша и съм искал да ги махна "щото така трябва".



Тема Re: Кой е най-добрият медикаментнови [re: edna selianka]  
Автор Cтeфaн Ивaнoв (Веселяк)
Публикувано13.08.10 16:47



Аз съм против медикаметите. Ето това

ми помогна. Само трябва да си решила, че искаш да ги откаже, а щом се ровиш по такива теми, значи си.

Усшех!

P.S. Няма нищо по-хубаво от свободата. Отказването има само положителни страни.

Щастие за всички даром и нека никой не бъде пренебрегнат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.